Юні футболісти Великокучурівською ДЮСШ

4 лютого 2017 року в місті Сторожинець відбувся міжрайонний турнір з міні-футболу серед юнаків 2006, 2007 років народження.

Приймали участь команди:

- Сторожинецька  ДЮСШ

- Кіцманська ДЮСШ

- Глибоцька ДЮСШ

- Великлокучурівсько ДЮСШ

Юні футболісти Великокучурівською ДЮСШ обіграли команду Сторожинецької ДЮСШ з рахунком 5:2, Глибоцьку ДЮСШ з рахунком 3:1, та Кіцманська ДЮСШ з рахунком 8:4. Кращим гравцем турніру був призначений Мороз Кирил Васильович з Великокучурівської ДЮСШ.

В загальному підсумку команди посіли слідуючі місця:

1 Великокучурівська ДЮСШ

2 Глибоцька ДЮСШ

3 Кіцманська ДЮСШ

4 Сторожинецька ДЮСШ

Команду Великокучурівської ДЮСШ готували Столярчур М.І. та Мінтенко В.М.