Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Привітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Великокучурівської громади!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, рік прожитий, він був не легким, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань.

В супереч труднощям, ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для рідної громади та України . Наш з Вами успіх  – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Будьмо патріотами нашої держави, нашого краю. Бо ж ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймось навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення. 

Щиро і сердечно зичу кожному з Вас, дорогі жителі громади, здоров'я і щастя, добра і надії, мудрості, Божого благословіння здійснення світлих мрій та сподівань.

 

 

З повагою голова сільської ради Тодеренчук В.М.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH