ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Великокучурівська сільська рада Сторожинецького району Чернівецької області запрошує фізичних та юридичних осіб з доброю репутацією надати запечатані ескізні проекти для встановлення білборду в селі Великий кучурів загиблому воїну-учаснику АТО Володимиру Бузенко.

Конкурсні проопзиції повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за адресою: село Великий кучурів, вулиця Головна,1. Додаткова інофрмація за телефоном 67-370, 67-256. Конкурсні пропозиції приймаються з 10 лютого по 10 березня 2017 року.