Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017»

Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – вчителі XXIст.

Хорошою нагодою поміркувати над цим є Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Тож цього року у Великокучурівській ОТГ на базі віддділу освіти  Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017» відбувся вперше. Свої професійні уміння, майстерність і творчі здобутки представили на розгляд журі 3 педагоги із 3 шкіл нашої громади, а саме: Великокучурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації «Початкова освіта»; Тисовецька ЗОШ І-ІІ ступенів у номінації «Початкова освіта»; Годилівський НВК у номінації «Інформатика».

Конкурсантів оцінювало почесне журі: Гарафіна Георгіївна Мінтенко – голова журі, начальник відділу освіти Великокучурівської сільської ради; Наталія Василівна Собко – вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, завідуюча Великокучурівським методичним об?єднанням освіти; Довгунь Андрій Ярославович – викладач ЧНУ ім. Ю. Федьковича, кандидат технічних наук; Мойсюк Алла Миколаївна – вчитель Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, методист ВМОО початкової освіти.

Випробування цьогорічного конкурсу (презентація, фахова майстерність, експертиза підручника, навчальний проект, практична робота, майстер-клас, урок) підтвердила думку про те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї.Саме наші конкурсанти в цьому обізнані на високому методичному рівні. Зокрема проведення майстер-класів продемонструвало розуміння вчителями нових ідей, теорій, показало відповідність вибраної ними теми вимогам шкільної прогарами і стало цікавим для журі та всіх учасників конкурсу.

Найважливішою частиною професійного випробування був конкурсний урок, який проходив на базі Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з наступним його самоаналізом. Таким чином конкурсні уроки стали дзеркалом загальної педагогічної майстерності вчителя, мірилом його інтелектуального багатства.

Отож, за підсумками журі грамотами Великокучурівської сільської ради та відділу освіти, а також грошовими сертифікатами були нагороджені:

  • Сушинський Юрій Миколайович, вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце в номінації «Початкова освіта»;
  • Струтинська Одарка Октав?янівна, вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в номінації «Початкова освіта»;
  • Назарак Михайло Степанович, вчитель Годилівського НВК – ІІІ місце в номінації «Інформатика».

Відділ освіти Великокучурівської сільської ради висловлює шану, повагу, подяку відважним, талановитим педагогам, які гідно пройшли непросте випробування, щоб скласти іспит на профмайстерність. Конкурс відкрив для них нові можливості, велику перспективи. А підготовка до нього спонукала учасників на підвищення свого фахового та методичного рівня.

Щоб відкрити перед учнями іскорку знань,

учителю треба ввібрати море світла, 

ні на хвилю не відходячи від променів  

вічно сяючого сонця знань

людської мудрості.

В.О. Сухомлинський« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH