Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Зустріч Випускників

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. Вже існує давня традиція – щороку на початку лютого запрошувати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. Один раз на рік до школи приходять всі її випускники.


У чудовий зимовий день, 3 лютого 2017 року, Снячівська ЗОШ І-ІІІ ст. гостинно відкрила двері для своїх випускників. На ювілярів чекала приємна подорож у минуле нашої школи, конкурси, розваги і незабутній шкільний вальс. Теплою була ця зустріч і залишиться у пам`яті випускників та вчителів надовго.
У теплій атмосфері справді родинного свята зібралися в актовій залі колишні випускники школи, а тепер податківці, юристи, лікарі, учителі, водії, інженери, будівельники, програмісти, бізнесмени – усі знавці своєї справи. Директор школи Довгунь Ярослав Андрійович привітав усіх присутніх з цим святом і підкреслив, що, незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом.
Кожен із випускників знайшов своє місце в житті, сім'ю. Та в кожного бентежно стукає серце при згадці про шкільні роки, які вже пливуть у вічність. З'являється бажання відшукати пристань, пройти шкільними коридорами, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі.
Ще довго горіло світло у класних кімнатах: випускники посиділи за своїми партами, поспілкувалися між собою, із рідними вчителями.
Радісні посмішки, обійми, квіти, привітання – візитка таких свят.

Директор школи Я.А.Довгунь

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH