Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

26 грудня 2016 р. у Великокучурівській об'єднаній територіальній громаді відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг.

26 грудня 2016 р. у Великокучурівській об'єднаній територіальній громаді відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг. У заході взяли участь представники виконавчої та представницької влади області та району, експерти з питань децентралізації, громадськість.

У Центрі будуть надаватися послуги з реєстрації право власті на нерухоме майно для фізичних та юридичних осіб, витяги з Держгеокадастру, окрім того, тут буде паспортний стіл.

Центр адміністративних послуг створений за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на умовах співфінансування з сільською радою. За кошти, виділені на проект, було визначено оптимальне архітектурно-планувальне рішення, розроблений концептуальний дизайн та робочий проект, виконані ремонтні роботи та здійснено матеріально технічне забезпечення.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH