Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

семінар вчителів природничого циклу Великокучурівської ОТГ (ФОТОЗВІТ)

16 лютого 2017 року на базі Годилівського НВК відбувся семінар вчителів природничого циклу Великокучурівської ОТГ за темою: «Формування та розвиток ключових та предметних компетентностей вчителя для розвитку інноваційної особистості на уроках природничих дисциплін шляхом застосування новітніх технологій».

Учасників семінару привітав учнівський колектив «Вербиченька»

Вчитель хімії Годилівського НВК Ніжнік О. Р. презентувала досвід роботи з питання: “Технологія розвитку критичного мислення на уроках хімії” , де вказала на поєднанні традиційних, інноваційних методів навчання та сучасних ІКТ, що сприяють критичному мисленню учнів, а також зауважила, що одним з найголовніших завдань сучасної шкільної освіти є розвиток особистості учнів, створення умов, що забезпечують формування їх творчих здібностей та активної самостійної учнівської діяльності.

Сандіна Я. Д., вчитель географії Снячівської ЗОШ І-ІІІ ст. відмітила, що свою роботу спрямовує на пробудження в учнів творчої думки, фантазії та логічного мислення. Уроки з використанням інтерактивних технологій подобаються учням, тому що в них пробуджується інтерес та мотивація до навчання.

Вчитель біології Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шкробанець Л. В. презентувала свою роботу за міжатестаційний період. Лариса Василівна має досвід роботи з формування мотивації учнів до навчання, забезпечує високий рівень Держстандарту освіти, виявляє творчо-моделюючий рівень діяльності.

Питання роботи з обдарованими дітьми розкрила методист Великокучурівської ОТГ Камінська Р. О., зазначивши, що виявлення обдарованих і талановитих учнів - це тривалий процес. Кожна особистість потребує досягнень, більше того, прагнення до успіху - процес керований, а до самовдосконалення – природний, даний нам від народження.

В рамках семінару вчителі відвідали позакласний захід.  Учасники ток-шоу «Стосується кожного» зацікавили всіх своїм талантом та артистизмом. Вони проінформували присутніх про небезпеку ВІЛ/СНІДу, розказали, як сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, закликали толерантно ставитися до людей з ВІЛ, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД, і наголосили на основних правилах дотримання здорового способу життя.

Отже, правильно організована робота методоб’єднання дає можливість забезпечувати безперервність педагогічної освіти, а також формує потребу і здатність особистості до самоосвіти і самореалізації.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH