Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Святковий концерт  «Її величність – ЖІНКА», з нагоди дня 8 Березня

                                                    Я просто жінка, просто жінка я.

                                                                 П ? ять букв у слові – ну куди простіше.

                                         Я ніжна, я кохана, я твоя,

                                             Я та, яка у світі найрідніша.

 

   06.03.2018 року на базі Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів головою Великокучурівської сільської ради та відділом освіти, культури, молоді та спорту було проведено святковий концерт  «Її величність – ЖІНКА», з нагоди дня 8 Березня.

Вітайте жінку: матір і кохану

Живу, чарівну, грішну і святу,

Без неї світ таким убогим стане,

Цініть її терплячу доброту.

 

   В ошатну, весняно-прикрашену залу було запрошено працівників Великокучурівської громади. Свято розпочалося з чарівної мелодії та привітань хлопців-старшокласників і голови громади Василя Мірчовича Тодеренчука. Всіх жінок вони привітали квітами, а діти-дошкільнята ДНЗ «Перлинка» - листівками.

   З словами привітань до всіх присутніх звернулась начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гарафіна Георгіївна Мінтенко.

   Чарівний, милозвучний голос ведучої Альони Костянтинівни Томінець защимив серце кожної жінки: депутатів Великокучурівської сільської ради, районної ради, працівників  сільської ради, медицини, культури, педагогів, а також жінок ветеранів праці.

   В проведенні свята взяли участь педагоги закладів загальної середньої освіти, дошкілля, музичної школи, працівники культури.

   Працівниками сільських бібліотек були організовані тематичні виставки, які зацікавили всіх гостей та присутніх. Н.І. Сушинською була створена фотозона з гарними підсніжниками, яка створювала весняну атмосферу для кожної жінки.

   Виступи учасників були змістовними, цікавими,     гумористичними, захоплюючими,  з багатогранним мистецьким талантом, від яких глядачі отримували приємні враження та насолоду.

   Нинішнє свято нікого не залишило байдужим. Ніхто і ніщо не зможе зітерти з їхньої пам?яті такі прекрасні і цікаві миті життя. Нехай життєва стежина для кожної жінки встеляється червоними трояндами сьогодні, завтра і в майбутньому.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH