Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Методичне об’єднання вчителів математики

2 березня 2017 року на базі Годилівського НВК відбулося методичне об’єднання вчителів математики, фізика та інформатики відділу освіти Великокучурівської сільської ради на тему «Виховний потенціал уроку, як джерело формування ціннісних орієнтацій учнів».

Методична проблема об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики «Активізувати творчий потенціал кожного вчителя у підвищенні професійної майстерності та впровадження в практику сучасні технології навчання, форми і методи роботи на уроці та в позаурочний час»

Методичне об’єднання проходило за таким планом:

1. Візитка НВК «Ми раді вас вітати» – Головряк М.В. (ЗДВР Годилівського НВК)

2. Відкриття семінару-практикуму та ознайомлення з планом роботи – Гушул О.В. (методист відділу освіти Великокучурівської СР)

3. Виховний захід «Рушійна сила – математика» – Мар’янчук О.Т. (вчитель математики Годилівського НВК)

4. Доповідь «Розвиток критичного мислення та пізнавальної діяльності на уроках математики» – Гушул О.В. (вчитель математики Годилівського НВК)

5. Доповідь «Типові помилки, які допускаються під час розв’язування рівнянь та нерівностей» – Томінець А.К. (вчитель математики Великокучурівської ЗОШ І – ІІІ ст.)

6. Доповідь «Роль самостійної роботи у підготовці до ЗНО» – Савчук О.В. (вчитель Великокучурівської ЗОШ І – ІІІ ст.)

7. Доповідь «Вчитель року – сходинка до самоствердження та самовдосконалення» – Назарак М.С. (вчитель інформатики Годилівського НВК

8. Доповідь «Робота з обдарованими дітьми: конкурси, турніри, олімпіади» Мар’янчук О.Т. Вчитель математики Годилівського НВК« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH