Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Атестаційна експертиза освітньої діяльності Великокучурівського ДНЗ «Перлинка»

      27.02.2017 року розпочала свою роботу атестаційна комісія, яка створена відповідно до наказу відділу освіти Великокучурівської  сільської ради № 5од від 25.01.2017 р «Про проведення атестаційної експертизи освітньої діяльності Великокучурівського ДНЗ «Перлинка».

      Державна атестація є основною формою державного контролю за діяльністю дошкільного навчального закладу.  Атестаційна комісія створена з числа кваліфікованих освітян та представників громадськості, які безпосередньо мають практичний досвід роботи в сфері освіти, володіють необхідними знаннями та навичками.

      Атестаційна експертиза ДНЗ «Перлинка» триватиме п?ять робочих днів. За цей період атестаційна комісія зобов?язана  дотримуватись законодавчих актів та  нормативних документів про дошкільну освіту та атестацію ДНЗ.

      Перший день роботи комісії розпочався з презентації досвіду роботи завідуючої ДНЗ Осипчук Сільви Миколаївни та ознайомлення з роботою дошкільного закладу «Перлинка».

     З вищезазначеного можна зробити певні висновки, що робота керівника цього закладу проводиться на високому, професійному рівні. Даний заклад повністю укомплектований кадрами. В садочку функціонують 5 груп, які відвідують 146 вихованців. Кожна група відповідає вимогам Базового компонентудошкільної освіти України.

       Робота атестаційної комісії в ДНЗ «Перлинка» продовжується.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH