Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 10:00 14.03.2019

 

Відкрито Центр економічного зростання

Дата створення: 20:48 25.02.2019

«Модернізація системи соціальної підтримки населення України»

Дата створення: 14:06 18.02.2019

            Три  комп’ютери, три  ноутбуки та шість багатофункціональних  пристроїв отримала  Великокучурівська ОТГ в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізується Міністерством соціальної політики України за сприяння Світового банку.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 13:57 18.02.2019

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. Афганська війна – одна із трагічних сторінок історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин. Сьогодні 15 лютого 2019 року в приміщенні Великокучурівсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка було проведено свято, присвячено 30-річчю виведенню військ з Афганістану «Афганістан – одвічний біль, чужа війна». На свято були запрошені воїни-афганці, вдови Великокучурівської ОТГ та представники районної організації Чернівецької спілки воїнів-інтернаціоналістів.  Захід розпочався з слайдів про Афганістан. Під звуки мелодії із вуст ведучої лунали душевні та зворушливі слова, які торкнулися серця кожного глядача: «Заплакало небо дощами… Біль і туга зійшлися клином, Свистіли кулі над Афганістаном Прощається мати із сином… Прощається мати із сином, Прощаються гори й долини І більшого горя немає –  Як жити самій без дитини.» «Чорний тюльпан» приніс на своїх крилах горе і до жителів нашої громади. 8 сімей не дочекалися своїх синів, чоловіків, татусів. Пам?ять про них та всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. З словами шани та подяки до всіх воїнів звернувся голова Великокучурівської ОТГ Василь Тодеренчук. Він висловив їм щиру подяку за мужність, відвагу та героїзм. А вдовам загиблих подякував за героїчну мужність їхніх чоловіків та в знак поваги до них вручив подарунки. Представниками районної організації Чернівецької спілки воїнів-інтернаціоналістів було вручено грамоти нашим афганцям. Гарний, піднесений та святковий настрій для всіх присутніх подарували колективи художньої самодіяльності сіл: В.Кучурів, Снячів, Тисовець, та вихованці Великокучурівської музичної школи.  Вдячні за теплу атмосферу та гарні слова, які звучали з вуст ведучої, вчителя Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка, Карчі Наталії Паунелівни.  За організацію та проведення свята висловлюємо щиру подяку начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Г.Г. Мінтенко, художньому керівнику Центру культури та дозвілля Великокучуріської сільської ради Л. С. Мяновській та всім, хто був задіяний до проведення цього заходу.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ!

Дата створення: 13:24 11.02.2019

Податковим Кодексом України (далі – ПКУ) визначено, що платниками податку на землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі (п. 269.1 ПКУ).

До уваги педагогів громад!

Дата створення: 23:31 15.01.2019

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH