Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Новини

Важливість та героїчність професії пожежника

Дата створення: 15:50 14.09.2018

Найменші мешканці нашої громади відвідали пожежну частину де їм було надана можливість спробувати себе у ролі пожежника. Школярі фотографувались поряд з технікою та мали змогу роздивитися костюми, в яких працюють пожежні. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника.

Старовинне весілля Великокучурівської ОТГ

Дата створення: 16:52 10.09.2018

Шановні гості та жителі Великокучурівської

Увага

Дата створення: 13:44 10.09.2018

Шановні жителі Буковини!

Оголошення

Дата створення: 11:27 10.09.2018

Оголошення З 11 вересня 2018 року по 25 вересня 2018 року на полігоні “Прибан” в селі Ропча, яке межує з Великокучурівською ОТГ будуть проводитися навчальні стрільби. Будьте обережні та обачні.

Привітання з днем народження

Дата створення: 11:05 07.09.2018

Шановний Дмитро Миколайович Чепішко! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша депутатська праця. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини! З повагою виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради вітає депутата з днем народження.

Привітання з днем народження

Дата створення: 09:24 06.09.2018

Від щирого серця бажаємо Вам Марія Іванівна міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм.  І ще, побажати Вам сили духу, відмінного здоров’я та невичерпної спраги життя. Бажаємо щоб не тільки в цей день для Вас все неможливе здійснювалося, а задумане ставало ближче до реальності. Нехай перед Вами будуть дороги без пробок, з тупиків знаходився вихід, а сім’я світиться здоров’ям. Успіхів Вам безмежних, творчих реалізацій і відповідальних рішень на користь Великокучурівської громади.  Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! З повагою адміністрація та колектив Великокучурівської сільської ради.

Увага

Дата створення: 10:29 04.09.2018

05.09.2018 року відбудеться позачергова сесія сільської ради о 17 -00

Заміщення вакантної посади

Дата створення: 10:28 04.09.2018

Відбулося засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на посаду директора Годилівського навчально виховного комплексу. Для участі в конкурсі було подана одна кандидатура, згідно протоколу засідання конкурсної комісії, подані документи відповідають згідно положення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Годилівського начально виховного комплексу та допущено до участі в конкурсі кандидатура Настасійчук Людмилу Дмтрівну.

Увага

Дата створення: 10:26 04.09.2018

Увага 05.09.2018 року о 13-00 год в приміщенні актового залу сільської ради, відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади директора Годилівського НВК.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH