Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Великокучурівський музей історії села

Музей було відкрито 1999 р. Експозиція розміщена у двох кімнатах будівлі школи. Тут представлено одяг жителів села, чоловічий та жіночий; ткацький верстат, стародруки, різноманітні документи, давні фотографії, а також предмети домашнього вжитку. Цікавим для відвідувачів буде фрагмент інтер'єру Великокучурівської хати з типовою для регіону керамікою, дерев'яним посудом, саморобними хатніми меблями. В музеї також зберігається старовинна ікона молдавського періоду XV-XVI ст., мальована фарбами на дошці.

Окремі матеріали присвячені відомим уроженцям села. Серед них: заступник голови уряду УНР у вигнанні, професор Гарвардського університету Микола Суховерський; народознавець, провидиця, організатор музею Гарафина Маковій; поетеса Ганна Дущак та ін.

Контакти:
Чернівецька область
Сторожинецький район
с.Великий Кучурів
Приміщення школа
Тел.: +38 (098) 420-36-50
 

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH