Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Проєкт рішення про місцеві податки та збори на 2021р.

Проєкт рішення Великокучурівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2021 рік» розроблено комісією сільської ради з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2021 рік.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу 5 п’ятиденний термін буде розміщено  на офіційному вебсайт Великокучурівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проєкт регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 59052, вул. Головна, 1, с. Великий Кучурів, тел. 67-6-78,

e-mail: vk_regulyat.polit@ukr.net.

АРВ

Проєкт податки

 

 

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH