A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

Лютий 2017

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

№  11                                                                               від  10 лютого 2017 року

 

Про роботу громадського формування

з охорони громадського порядку на

території Великокучурівської сільської ради.

  

Заслухавши та обговоривши інформацію керівника громадського формування з охорони громадського  порядку Сушинського В.О. про роботу даного об'єднання, виконком сільської ради відмічає, що громадське формування Великокучурівської сільської ради виконує свої функції згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку» та діє відповідно до статуту і вимог  діючого чинного законодавства України. Громадські формування з охорони громадського порядку набувають статусу юридичної особи з дати його державної реєстрації в порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

      Громадське формування з охорони громадського порядку (керівник Сушинський В.О.) створено в 2001 році, членами якого є працівники підприємств, установ та організацій різних форм власності Великокучурівської сільської ради загальною чисельністю    24     чоловік.

      Чергування здійснюється  членами громадського формування, згідно відповідного графіку, затвердженого сільським головою.

      Спільно з працівниками поліції здійснюється патрулювання вулиць населених пунктів Великокучурівської об’єднаної територіальної громади, без порушень графіку чергувань.

      Однак, не всі керівники установ та організацій беруть участь у виконанні Закону України  «Про участь громадян в охороні громадського порядку». Недостатньо проводиться робота з особами схильними до правопорушень, неблагополучними сім'ями, раніше засудженими особами.

      Керуючись  статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1.Інформацію керівника громадського формування Сушинського Василя

Олександровича про роботу громадського формування з охорони громадського порядку прийняти до відома.

 

2.Дільничному інспектору поліції спільно з керівником громадського формування Сушинським В.О., депутатами сільської ради, членами виконавчого комітету:

 

2.1. Проводити  роз’яснювальну роботу серед  населення  населених пунктів Великокучурівської сільської ради щодо залучення до участі в чергуваннях, спільних патрулюваннях з працівниками поліції з метою забезпечення в громаді громадського порядку і безпеки.

 

2.2. Дільничним інспекторам поліції широко залучати членів громадського формування до роботи з виявлення та запобігання правопорушень у населених пунктах громади.

 

2.3. Розробити чіткий графік чергувань (патрулювання) вулиць, закладів торгівлі та культури населених пунктів громади.

 

2.4. Активізувати роботу громадського формування  по  складання протоколів про адміністративні правопорушення.

 

2.5. Налагодити роботу щодо взаємодії з уповноваженими особами, які мають право складати протоколи за порушення правил торгівлі та упорядкування прилеглої території, правил благоустрою населених пунктів об’єднаної громади.

 

3. Виконкому сільської ради при проведенні масових заходів залучати членів громадських формувань з метою забезпечення правопорядку під час здійснення заходів.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань виконавчої діяльності ради І.Галана.

 

 Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

 

       Погоджено

       Юрисконсульт                                   С.Іонуц

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконану роботу  діяльності громадського формування

по Великокучурівській сільській раді за 2016 рік.

 

       Станом на 01 лютого 2017 року на обліку в громадському формуванні по охороні громадського порядку Великокучурівської сільської  ради знаходиться 24 члени. Разом з співробітниками Сторожинецького відділу поліції в Чернівецькій області здійснювалась охорона громадського порядку та члени формування сприяли у розкритті злочинів на території громади.

       За 2016 рік чергування громадського формування на території сільської ради здійснювалось спільно з працівниками Сторожинецького відділу поліції відповідно до графіку чергувань. Чергування відбуваються в основному у вихідні та святкові дні. Члени громадського формування приймають активну участь у охороні громадського порядку під час проведення святкових та масових заходів в об’єднаній громаді. На прохання керівництва Сторожинецького відділу поліції члени громадського формування залучаються в якості свідків та понятих. З сільського бюджету виділяються  кошти  на утримання керівника громадського формування.

      Громадським формуванням ведеться облік осіб схильних до правопорушень, осіб які повернулися з місць позбавлення волі, неблагонадійні сім'ї. З ними проводиться профілактична робота, ведеться контроль за їхнім способом життя. Такі питання часто виносяться на розгляд засідання виконавчого комітету, педагогічних радах в загальноосвітніх закладах.

      Члени громадського формування беруть участь у військових зборах, які дають можливість їх підготовки на професійному рівні.

      Однак не в повній мірі виконуються статутні обов’язки та права членів громадського формування в частині складання протоколів про адміністративні правопорушення, вживання заходів до фізичних та юридичних осіб щодо порушення правил благоустрою населених пунктів громади. Необхідно налагодити роботу щодо взаємодії з уповноваженими особами, які мають право складати протоколи за порушення правил  торгівлі, правил благоустрою населених пунктів громади.

   В подальшому 2017 році громадське формування буде проводити  взаємодію з дільничними інспекторами поліції та населенням громади щодо охорони громадського порядку та профілактики правопорушень.

 

 

      Керівник громадського формування                       В.Сушинський

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ  

 

№   12                                                                            від  10 лютого  2017  року

 

Про   розгляд  листа  Служби у справах

дітей  Сторожинецької  районної  

державної  адміністрації « Про забезпечення

захисту прав дітей, які опинились в складних

життєвих обставинах».

 

Розглянувши  лист  Служби  у  справах  дітей Сторожинецької  районної  державної адміністрації № 54/23.03-03 від 12.01.2017 року про стан виконання батьківських обов'язків гр. ****** 15.07.1981 року народження та гр.******* 29.01.1977 року народження відносно соїх малолітніх дітей ****** 30.01.2013 р.н., та ****** 09.02.2014 р.н.; гр.. ****** 07.01.1990 року народження відносно своїх малолітніх дітей ****** 20.11.2013 року народження та ****** 05.01.2015 року народження розглянувши  акти обстеження  житло – побутових умов (додаються), в результаті обстеження встановлено, що умови проживання, виховання в даних сім'ях покращились.   З батьками проведена профілактична робота, взявши до уваги   рішення Опікунської ради, керуючись  п.п. 2 п. «б» ст. 34 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 150, 155, 164, 170  Сімейного  кодексу України,  Цивільним  кодексом  України,

   

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ  ВИРІШИВ:

 

1. Рекомендувати  Службі у справах дітей Сторожинецької  районної державної адміністрації  за доцільність зняти   сім'ї  гр.. ***** 15.07.1981 року народження та гр.******* 29.01.1977 року народження та їхніх дітей ******* 30.01.2013 р.н., та ****** 09.02.2014 р.н. жителів села Снячів вулиця Зелена,6; гр.. ****** 07.01.1990 року народження та її малолітніх дітей ****** 20.11.2013 року народження та ******* 05.01.2015 року народження , що опинилася в складних  життєвих обставинах  з обліку у зв’язку з тим, що покращилися умови проживання  та  виховання дітей.

 

 

2. Копію  даного рішення направити в Службу у справах дітей Сторожинецької  районної державної адміністрації.  

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  відповідальну особу по роботі з неповнолітніми  Кожолянко С.П.

 

 

          Сільський голова                           В.Тодеренчук

 

 

                           Погоджено

                            Юрисконсульт                               С.Іонуц

      

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№   13                                                                                від   10 лютого  2017  року

 

Про  реєстрацію  громадян

 

Розглянувши  заяви громадян: Лисан І.О.,  Маковій Н.П., Мельничук А.В., Фойчук Т.В., Цікала В.В.,  (додаються) про реєстрацію їх на постійне проживання в населених пунктах сільської ради, згідно документів про право власності на житловий будинок (додаються), керуючись  п. п. 2 п. «б»  ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»,   

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Зареєструвати   громадянку Лисак Інну Олександрівну разом з дітьми – Лисак Ліну Русланівну 14.01.1996 року народження та Лисак Владислава Руслановича 03.05.2003 року народження,    у власний    житловий  будинок,  який  знаходиться  в селі  Годилів, вулиця Грушевського   будинок  3,     що належить   їй  на   підставі   відомостей з державного реєстру речових прав  на нерухоме майно   від   09.12.2012   року (додається).

 

2.Зареєструвати   громадянку Маковій Надію Петрівну разом з сім'єю    у  власний  житловий  будинок, який  знаходиться в  селі   Великий Кучурів  вулиця   Суховерського М.,  будинок 16В,  що належить їй на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 18.02.2013 року.(додається).

 

3.Зареєструвати  громадянку Мельничук  Альону Віталіївну    разом  з дочкою Мельничук Еліною Юріївною 27.06.1997 року народження   у  власний  житловий  будинок, який  знаходиться в селі Великий Кучурів   вулиця Буковинська,  будинок  7-Б,  що  належить   їй   на  підставі    відомостей з державного реєстру речових прав  на нерухоме майно  від   16.11.2016 року    (додається).

 

4.Зареєструвати  громадянку Фойчук Тетяну Василівну разом з дочкою Фойчук Софією Андріївною 17.04.2012 року народження     у власний  житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Годилів  провулок Головний 1-й   будинок  1, що належить їй на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно   від   21.01.2009 року (додається).

 

5.Зареєструвати  громадянина  Цікала Валентина Васильовича разом з сім'єю    у  власний  житловий  будинок, який знаходиться  в селі Великий Кучурів  провулок Кармелюка 1-й   будинок  22, що належить йому на підставі  свідоцтва про право власності на нерухоме майно від   23.06.2014 року (додається).

 

 

6.Начальнику  військово-облікового столу (в.о. паспортиста) Чобан М.Н. провести  реєстрацію  громадян,  зазначених  у  п. 1- 6 цього рішення, у відповідності до чинного законодавства, відкрити на їх ім’я окремі особові рахунки  у книгах погосподарського обліку сільської ради.

 

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря  сільської ради  Цуркан  М.І.

 

Сільський голова                                   В.Тодеренчук

 

 

                  Погоджено:

                   Юрисконсульт                                           С.Іонуц        

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  14                                                                           від 10 лютого 2017 року  

                                                                     

Про   розгляд заяв громадян

з питань присвоєння адреси

 

Розглянувши заяви  громадян: Вовчук О.В., Вовчун В.Я., Кинищук Г.Г., Тафій О.В., Чорногуз Л.В., Фишко В.В.  (додається) про присвоєння адреси, керуючись ст.ст.30, 31 Закону України „Про місцеве самоврядування”, ст.14 Закону України „Про основи  містобудування”, ДБН 360-92 „Планування і забудова міських і сільських поселень”, з метою впорядкування нумерації будівель, земельних ділянок,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. .Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці  площею 0,0597 га:  село  Годилів вулиця Гагаріна, 1-А   співвласниками якої являються громадяни Вовчук Вячеслав Ярославович та Вовчук Оксана Василівна .

 

2.Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці  площею 0,0604 га:  село  Великий Кучурів провулок  Шевченка, 35-А   власником якої являється громадянка Кинищук Гарофіна Георгіївна.

 

3. Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці  площею 0,10 га:  село  Великий Кучурів вулиця Миру, 63-А   власником якої являється громадянка Тафій Оксана Василівна.

 

4. Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці  площею 0,0604 га:  село  Великий Кучурів вулиця Миру, 63-Б  власником якої являється громадянка Чорногуз Людмила Василівна.

 

5. Змінити поштову адресу квартири, власником  якої являється  громадянин  Фишко Василь Васильович  з поштової адреси: село Великий Кучурів вулиця Яблунівська, буд.1 кв.8 на адресу: село Годилів вулиця Яблунівська,буд.1.кв.8.

 

  6. Власникам об'єктів нерухомості протягом року встановити    інформаційні таблички з назвою вулиці, номером об'єкта нерухомості згідно затвердженого зразка.

 

  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  спеціаліста –землевпорядника сільської ради М.Аксентія.

 

 

        Сільський голова                                                 В. Тодеренчук  

 

 

       Погоджено

       Юрисконсульт                                                        С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

№ 15                                                                                 від 10 лютого 2017 року

 

Про  передачу  у власність

ПАТ ЕК  «Чернівціобленерго»

трансформаторної підстанції та ліній

електропередач розташованих на території

Великокучурівської сільської ради.

 

  Розглянувши  лист  Державного підприємства «Дослідне господарство «Яблунівське» Придністровської дослідної станції садівництва Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України   від 09.02.2017 про сприяння у передачі КТП-573, 552, внутрішню електролінію 2 км  на баланс сільської ради з подальшою передачею  у власність ПАТ ЕК «Чернівціобленерго», з метою  покращення обслуговування трансформаторних підстанцій, ліній електропередач, які знаходяться на балансі сільської ради  та розташованих на території  Великокучурівської  сільської ради  і передачі їх власність ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» , керуючись    статтею  31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,  

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Прийняти на баланс Великокучурівської сільської ради з подальшою передачею  у власність ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» для обслуговування  наступну  електропідстанцію та повітряні лінії, які розташовані на території Великокучурівської сільської ради, а саме: КТП- 573, 1973 року випуску, інвентарний номер 34  залишковою балансовою вартістю 20 249 гривень 48 копійок, КТП- 552, 1974 року випуску, інвентарний номер 40а  залишковою балансовою вартістю 21 648 гривень 30 копійок повітряні лінії, внутрішню електролінію довжиною  2 км вартістю 6442 гривні 27 коп, 1968 року випуску, інвентарний номер 40.

2. ПАТ ЕК «Чернівціобленерго»  скласти  договір та акти прийому – передачі.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана.

 

         Сільський голова                                            В.Тодеренчук

 

 

         Погоджено

         Юрисконсульт                                                 С.Іонуц

 

 

 

 

       

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№ 16                                                                     від  10 лютого    2017  року

 

Про  розгляд  заяв  громадян

щодо надання  матеріальної

допомоги

 

Розглянувши заяви громадян: ******., ******., ******.,  ******.  (додаються)  про надання  матеріальної допомоги,   керуючись   п. п. 6 п. «б» ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України,  враховуючи  обставини, що склалися, з метою соціального захисту громадян,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. Надати  громадянці  ******* за  рахунок  коштів  сільського  бюджету  одноразову  грошову допомогу  в сумі 600,00 (шістсот)  гривень  на  поховання  брата  ******* 23 липня 1965  року народження, який  помер  08 січня 2017  року у працездатному віці, але на день смерті не працював.

 

2. Надати громадянину ******* за  рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову допомогу в сумі 600,00 (шістсот) гривень на поховання дружини ****** 06 січня 1976 року народження, яка померла 03 лютого 2017 року у працездатному віці, але на день смерті не працювала.

 

3. Надати  громадянці ******* за  рахунок  коштів  сільського  бюджету  одноразову  грошову допомогу  в сумі 600,00 (шістсот)  гривень  на  поховання  кумната *******  05 червня 1961  року народження, який  помер  19 січня 2017  року у працездатному віці, але на день смерті не працював.

 

4. Надати  громадянину ****** за  рахунок  коштів  сільського  бюджету  одноразову  грошову допомогу  в сумі 600,00 (шістсот)  гривень  на  поховання  матері ****** 10 березня 1977  року народження, яка  померла  23 січня 2017  року у працездатному віці.

 

 

5. Головному  бухгалтеру  Піцу Н.Л. здійснити виплату грошової допомоги  громадянам, зазначеним у п. 1-4 цього рішення,  при наявності в сільському бюджеті коштів, передбачених у видатках на соціальний  захист  населення.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Тодеренчука В.М.

 

 

Сільський голова                                           В. Тодеренчук

 

 

Погоджено:

Юрисконсульт                                            С.Іонуц

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

№   17                                                                                від   10 лютого  2017  року

 

Про  затвердження Порядку

видачі дубліката свідоцтва про право

власності на об’єкти нерухомого майна

у разі втрати, крадіжки або пошкодження

оригіналу документа.

 

Керуючись    статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та обтяжень» з метою врегулювання порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна,   

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити Порядок видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, яке розташоване на території Великокучурівської сільської ради (додається).

 

2.Надати право підпису дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, які були видані виконавчими комітетами Великокучурівської, Снячівської, Тисовецької  сільської ради сільському голові, секретарю сільської ради та заступнику сільського голови з питань виконавчої діяльності ради.

 

3.Покласти обов’язки щодо розгляду заяв з питань видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, підготовку проектів, оформлення та видачу дублікатів  свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна на юрисконсульта та секретаря сільської ради.

 

4.Секретарю ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті сільської ради.

 

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань виконавчої діяльності органів ради І.Галана.

 

Сільський голова                                   В.Тодеренчук

 

 

                   Погоджено:

                   Юрисконсульт                                           С.Іонуц    

 

 

                                                                      Додаток

                                                                        до рішення виконавчого комітету

                                                                      № 17 від 10 лютого 2017 року.

 

ПОРЯДОК

видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкти

нерухомого майна, у разі втрати, крадіжки або пошкодження

оригіналу документа.

 

І.Загальні положення.

 

1.1. Цей Порядок розроблений відповідно до норм Цивільного кодексу

України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про звернення громадян».

1.2.Цей Порядок визначає механізм видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна, виданого на підставі рішень виконавчих комітетів Великокучурівської, Снячівської, Тисовецької сільських рад.

 

ІІ.Умови видачі дубліката свідоцтва про право власності

на об’єкт нерухомого майна.

2.1. У разі крадіжки, втрати, пошкодження свідоцтва про право власності  на об’єкти нерухомого майна, виданого на підставі рішень виконавчих комітетів  Великокучурівської, Снячівської та Тисовецької сільської рад звертаються до виконавчого комітету сільської ради з письмовою заявою через центр надання адміністративних послуг про видачу дубліката викраденого, загубленого чи пошкодженого свідоцтва.

2.2. Заява про видачу дубліката свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна повинна бути підписана всіма співвласниками даного об’єкта та завірена в установленому порядку. Інтереси неповнолітніх представляють їх батьки або законні представники згідно з чинним законодавством. Інтереси недієздатних та обмежено дієздатних громадян представляють відповідно до чинного законодавства України їх законні представники, опікуни та піклувальники. У заяві зазначається конкретна причина необхідності видачі дубліката свідоцтва.

2.3. До заяви про видачу дубліката свідоцтва додаються: постанова органу внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальної справи у зв’язку з викраденням свідоцтва про право власності на нерухоме майно, чи з органів пожежної охорони у зв’язку зі знищенням документів при  пожежі, ксерокопії паспортів всіх повнолітніх членів сім'ї, ксерокопії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, відносно яких подана заява про видачу дубліката свідоцтва, ксерокопії ідентифікаційних кодів. У разі представлення інтересів законними представниками, опікунами чи піклувальниками до заяви додаються копії документів, що підтверджують їхні повноваження.

2.4. До заяви також додається:

- оголошення з газети про недійсність викраденого, загубленого чи пошкодженого свідоцтва про право власності на об’єкт;

- оригінал та копії технічної документації на об’єкт;

- довідка з БТІ про підтвердження факту належності заявникам об’єкта нерухомого майна на праві приватної власності станом на 01.01.2013 року із зазначенням технічної характеристики об'єкта на момент її видачі;

2.5. Якщо видача дубліката проводиться у зв’язку з пошкодженням оригіналу свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна, то в таких випадках до заяви про видачу дубліката свідоцтва про право власності долучається непридатне для користування свідоцтво (без збереження вимог, викладених в пункті 2.3.).

2.6. Дублікат свідоцтва про право власності на житло може бути виданий за письмовою заявою спадкоємців померлого власника (співвласника) об’єкта нерухомого майна. В такому випадку, до письмової заяви додається нотаріальної контори про відкриття спадкової справи, копія свідоцтва про смерть власника (із збереженням вимог, викладених в пункті 2.4.).

2.7.У разі, якщо оформляється спадщина на частину об’єкта нерухомого майна, а співвласник іншої частини цього ж об’єкта нерухомого майна відмовляється надати в нотаріальну контору оригінал свідоцтва про право власності для оформлення спадкових документів, виконавчий комітет вправі видати дублікат свідоцтва тільки після письмового попередження іншого співвласника про те, що при видачі дубліката оригінал свідоцтва втратить чинність. Письмове попередження надсилається рекомендованим листом з повідомленням.

2.8. Виконавчий комітет сільської ради вправі видати дублікат свідоцтва про право власності на житло без письмового попередження іншого співвласника об’єкта нерухомого майна за наявності рішення суду про визнання іншого співвласника об’єкта нерухомого майна безвісно відсутнім або померлим.

2.9. Дублікат свідоцтва про право власності повинен містити весь  текст виданого документа, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

2.10. На дублікаті у правому верхньому кутку робиться відмітка з зазначенням слів «Дублікат має силу оригіналу» та дату його видачі.

 

ІІІ. Порядок розгляду звернень та видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна.

 

3.1. Заява з наданими документами реєструється в центрі надання адміністративних послуг та після розгляду юрисконсультом сільської ради передається на розгляд виконавчого комітету сільської ради.

3.2. На підставі рішення виконавчого комітету про видачу дубліката свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна секретар виконавчого комітету готує дублікат свідоцтва про право власності на нерухоме майно. Втрачений оригінал свідоцтва визнається недійсним та анулюється рішенням про видачу дубліката свідоцтва.

3.3. Дублікат свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна за підписом сільського голови або секретаря сільської ради   чи заступника сільського голови та завірений печаткою виконавчого комітету оформляється в двох примірниках, один, з яких видається на руки власнику (уповноваженому співвласнику) при пред’явленні паспорта або доручення, а другий залишається в архіві виконавчого комітету.

3.4. Видача дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно реєструється в журналі видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, який повинен бути пронумерований, прошнурований та скріплений печаткою виконавчого комітету. Документи, на підставі яких видано дублікат свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна, підшиваються до матеріалів рішення виконавчого комітету.

3.5. Підстави для відмови у видачі дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно:

- виявлення в документах недостовірних відомостей;

-  подання заявником неповного пакета документів.

У разі відмови у видачі дубліката свідоцтва  про право власності на нерухоме майно, питання вирішується в судовому порядку.

 

IV. Порядок виправлення відомостей, внесених до

відповідних свідоцтв на право власності

на нерухоме майно  помилково.

 

4.1. У разі виявлення власником нерухомого майна відомостей, що внесені до свідоцтва про право власності на нерухоме майно помилково, останній має право звернутись до виконавчого комітету Великокучурівської сільської ради, з письмовою заявою про внесення відповідних виправлень.

4.2. До заяви додається оригінал свідоцтва про право власності на нерухоме майно, а також оригінали документів або їх нотаріально засвідчені копії, що підтверджують невідповідність відомостей внесених до свідоцтва про право власності на нерухоме майно дійсності.

4.3.У разі подання власником нерухомого майна документів, визначених  у пункті 4.2 та виявлення помилково внесених відомостей, юрисконсультом готується проект рішення на затвердження виконавчим комітетом.

4.4. На підставі рішення виконавчого комітету Великокучурівської сільської ради, секретар виконавчого комітету сільської ради вносить зміни до оригіналу примірника, поданого власником нерухомого майна та оригіналу примірника, що зберігається у реєстраційній справі об’єкта нерухомого майна з зазначенням слів «Виправленому вірить». Вказаний запис посвідчується підписом посадової особи, визначеної у пункті 2 цього рішення та скріплюється печаткою виконавчого комітету Великокучурівської сільської ради.

4.5. Після внесення відповідних змін, оригінал свідоцтва про право власності на нерухоме майно, наданий власником, повертається останньому.

4.6. Не підлягають зміні відомості, внесені до свідоцтва про право власності на нерухоме майно, якщо останні пов’язані зі зміною найменування юридичної особи чи прізвища, ім'я, по – батькові фізичної особи, призначення та площ об’єкта нерухомого майна. Як виняток, відомості щодо площі об’єкта нерухомого майна можуть бути змінено за умови, якщо такі зміни підтверджуються матеріалами первинної технічної інвентаризації об’єкта нерухомого майна.

 

Секретар виконавчого комітету                    М.Цуркан

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№ 18                                                                              від  10 лютого    2017  року

 

Про  видачу дубліката свідоцтва

про право власності на об’єкти

нерухомого майна.

 

Згідно п.5 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянувши та обговоривши заяви та необхідні документи громадян Варварич О.І., Штефура Л.І., зареєстрованих в селі Великий Кучурів, з проханням видати, взамін втраченого, дублікат свідоцтва про право власності на житлові будинки та прилеглі до них господарські будівлі і споруди, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 року № 703 «Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно»,  

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Видати громадянці (спадкоємцю) Варварич Орисі Іванівні, взамін втраченого дублікат свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, яке було оформлене на померлу Григорчук Марію Дмитрівну на житловий будинок та прилеглі до нього господарські будівлі і споруди, що знаходяться по 3-му провулку Макаренка, буд. 11-А села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, виданого  09.01.1989 року виконкомом Великокучурівської сільської ради, згідно рішення Сторожинецького  району  № 221 від 12.10.1988 року та посвідченого  Сушинським І.В., головою виконкому Великокучурівської сільської ради.

 

2. Видати громадянці (спадкоємцю) Штефура Лікерії Фоківні, взамін втраченого дублікат свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, яке було оформлене на померлу Глушко Олену Іванівну на житловий будинок та прилеглі до нього господарські будівлі і споруди, що знаходяться по провулку Вишневому, буд. 1 села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, виданого  16.09.1989 року виконкомом Великокучурівської сільської ради, згідно рішення Сторожинецького  району  № 200 від 04.09.1988 року та посвідченого  Сушинським І.В., головою виконкому Великокучурівської сільської ради.

 

3. Попередити громадян Варварич О.І., Штефуру Л.І. про необхідність здійснення реєстрації отриманого дубліката в Єдиній державній інформаційній системі «Реєстр прав власності на нерухоме майно» згідно чинного законодавства.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань виконавчої діяльності органів ради.

 

 

Сільський голова                                           В. Тодеренчук

 

 

Погоджено:

Юрисконсульт                                            С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№ 19                                                                                 від 10 лютого 2017 року

 

Про  визначення переліку об’єктів  та виду

безоплатних суспільно-корисних  робіт для

засуджених і правопорушників, які  відбуватимуть

покарання та адміністративне стягнення у виді

громадських робіт за місцем проживання на 2017 рік.

 

 

   На виконання повідомлення Сторожинецького районного відділу з питань пробації, від 06 січня 2017 року вихідний № 16/9-26- 1 «Про визначення переліку об’єкту на яких засуджені та правопорушники відбуватимуть громадські роботи, а також виду безоплатних суспільно-корисних робіт, що можуть виконуватись у вільний від основної роботи час за місцем їх проживання протягом 2017 року,  та на виконання вироків, постанов судів,  відповідно до ст.36 Кримінально – виконавчого кодексу України, глави 30 –А Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись    п.п. 2 п. «а» ст.. 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,  

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити наступний перелік об’єктів та вид безоплатних суспільно – корисних громадських робіт для засуджених та правопорушників до таких видів кримінальних покарань та адміністративних стягнень, які відбуватимуть громадські роботи в населених пунктах, а саме: Великий Кучурів, Годилів, Тисовець, Снячів, Глибочок- Снячівський Великокучурівської сільської ради.

Обєкти:

- сільські сміттєзвалища;

- сільські кладовища;

- установи комунальної власності сільської ради;

- вулиці населених пунктів;

 

Види безоплатних суспільно-корисних громадських робіт:

- ліквідація стихійних сміттєзвалищ;

- благоустрій території;

- прочистка канав, кюветів, містків, труб;

- некваліфіковані роботи;

- розпиловка та коління дров.

1.1. Даний перелік об’єктів та вид громадських робіт погодити з Сторожинецьким районним  відділом з питань пробації.

 

2. Громадські роботи засудженим та правопорушникам виконувати не більше, як чотири години на день, а неповнолітнім не більше двох годин на день, безоплатно та у вільний від основної роботи чи навчання час.

 

3.Сільському голові В.Тодеренчуку видати розпорядження про початок відбування засудженим або правопорушником громадських робіт:

 

3.1. Ознайомити засуджених та правопорушників під підпис з правилами техніки безпеки і вести контроль за виконанням визначених робіт.

 

3.2. Своєчасно повідомляти Сторожинецький районний відділ з питань пробації про ухилення засуджених та правопорушників від відбування покарання і адміністративного стягнення у виді громадських робіт, а також переведення їх на інше місце роботи, появу на роботі у нетверезому стані , у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення громадського порядку.

 

3.3. Вести облік відпрацьованих годи та щомісячно інформувати Сторожинецький районний відділ з питань  пробації про кількість відпрацьованих годин і їх ставлення до праці.

 

4. Призначити відповідальною особою за виконанням визначених громадських робіт засудженими та правопорушникам за місцем їх проживання, (старостів сіл Тисовець, Снячів та Глибочок, керівників комунальних установ, організацій Великокучурівської сільської ради, командира громадського формування Сушинського В.О.

 

5. Секретарю виконавчого комітету сільської ради Цуркан М.І. копію даного рішення направити до Сторожинецького районного відділу з питань пробації і для погодження переліку об’єктів  та видів громадських робіт.  

 

 

         Сільський голова                                            В.Тодеренчук

 

 

         «Погоджую»

перелік об’єктів та вид громадських робіт

для засуджених і правопорушників

 

Начальник Сторожинецького РВ

з питань пробації

підполковник  внутрішньої служби                                         В.С.Катеринюк

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

№  20                                                                              від  10 лютого  2017 року

 

Про стан  виконання  батьківських  

обов’язків  гр.  ******

28.06.1981 р.н.   відносно

малолітнього  сина  ******,  30.03.2012 р. н.

  

Розглянувши  лист служби у справах дітей Сторожинецької РДА № 137/17.01-34 від 09.02.2017 року про стан виконання батьківських обов’язків ****** 28.06.1981 року народження відносно малолітнього сина ******, 30.03.2012 року народження,

   керуючись  ст. ст. 150, 151,155, 164, 166, 170, 171, 180 Сімейного кодексу  України,  Законом України «Про охорону дитинства»,  Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності,  пов’язаної  із  захистом  прав  дитини,  затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  24.09.2008 року  № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами),  п. п. 7 п. «б» ст. 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виключно  в  інтересах  неповнолітнього,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. Вважати  неналежним  стан  виконання  батьківських  обов’язків  гр. ****** 28.06.1981 р.н. відносно  неповнолітнього  сина  ******, 30.03.2012 р. н.

 

2. Надати   гр. ******* 28.06.1981 р.н.  термін 2 місяці для покращення стану виконання батьківських обов’язків  відносно свого неповнолітнього сина  ****** 30.03.2012 р. н., створення належних умов для його проживання та зобов’язати його:

 

- Відвідувати не менш, як один-два рази на тиждень та   найти спільну мову з  сином;

-   піклуватися про здоров'я сина, його фізичний, духовний та моральний розвиток, створювати належні умови для розвитку його природних здібностей;

 

-  надавати матеріальну допомогу на утримання малолітнього сина.

 

3. Про  хід  виконання  даного  рішення  заслухати  на засіданні виконкому  у травні  2017  року.

 

4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на  відповідальну особу по роботі з неповнолітніми  Кожолянко С.П.

 

5. Контроль  за виконання даного рішення покласти на голову опікунської  ради  Левицьку С.І.

 

Сільський голова                      В.Тодеренчук

 

                      Погоджено

                       Юрисконсульт                          С.Іонуц

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

№  21                                                                               від 10 лютого  2017 року

 

Про стан виконання батьківських обов’язків

громадянкою ******

 1974 р.н., відносно неповнолітнього сина *****  1999 р.н., та гр. ****** 1970 р.н., відносно

неповнолітньої дочки К*****

19.07.2000 р.н., гр.. *****

02.05.1969 р.н., відносно неповнолітньої дочки

***** 15.09.2000 р.н.   

 

Розглянувши  лист служби у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації від 07.02.2017 року № 127/17.03-07 та лист дирекції Глибоцького професійного ліцею № 15 від 18.01.2017 року (додається) про стан виконання своїх батьківських обов’язків відносно своїх дітей, а саме:  громадянкою ******  1974 р.н., відносно неповнолітнього сина ******  1999 р.н., та гр. ****** 1970 р.н., відносно неповнолітньої дочки ******* 19.07.2000 р.н., гр.. ****** 02.05.1969 р.н., відносно неповнолітньої дочки ****** 15.09.2000 р.н. ,  керуючись вимогами Сімейного кодексу України, Цивільного кодексу України, у відповідності до п.п. 2 п. «б» ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації опікунської ради (додаються), виключно в інтересах дітей,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. Зобов'язати громадян *****, ******, **** жителів села Тисовець належним чином піклуватися про здоров'я  своїх дітей, їх фізичний, духовний та моральний розвиток, забезпечити здобуття ними повної середньої освіти.

 

2. Попередити громадян ******, ******, ****** про недопустимість ухилення від виконання батьківських обов’язків відносно своїх неповнолітніх дітей та зобов’язати вищевказаних батьків негайно направити дітей на навчання у відповідні навчальні заклади де навчались їхні діти.

 

3. Попередити громадян ******, ******, ****** що в разі  ігнорування виконання даного рішення, розглядатиметься питання про доцільність позбавлення їх батьківських прав відносно неповнолітніх дітей.    

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на старосту села Тисовець Коваля В.Л. та голову опікунської ради Левицьку С.І.

 

Сільський голова                           В.Тодеренчук

 

                    Погоджено

                     Юрисконсульт                               С.Іонуц

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  РІШЕННЯ  

 

№   22                                                                            від  10 лютого  2017  року

 

Про   розгляд  листа  Служби у справах

дітей  Сторожинецької  районної  

державної  адміністрації « Про забезпечення

захисту прав дітей, які опинились в складних

життєвих обставинах».

 

Розглянувши  лист  Служби  у  справах  дітей Сторожинецької  районної  державної адміністрації № 54/23.03-03 від 12.01.2017 року про стан виконання батьківських обов'язків гр. ****** 19.10.1990 року народження та гр.****** 22.12.1984 року народження відносно свого малолітнього сина ****** 25.03.2011 року народження.; гр.. ****** 02.10.1991 року народження відносно своїх малолітніх дітей: ***** 26.08.2006 року народження, ******* 22.01.2008 року народження, ****** 12.10.2012 року народження, ****** 12.04.2015 року народження; ******* 19.08. 1993 року народження відносно своїх  малолітніх дітей  ****** 28.01.2015 року народження, ****** 28.04.2016 року народження; ******* 29.02.1968 року народження відносно своєї неповнолітньої дочки ******* 01.07.1999 року народження розглянувши  акти обстеження  житло – побутових умов (додаються), взявши до уваги   рішення Опікунської ради, керуючись  п.п. 2 п. «б» ст. 34 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 150, 155, 164, 170  Сімейного  кодексу України,  Цивільним  кодексом  України,

   

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ  ВИРІШИВ:

 

1.Вважати  неналежним  стан виконання батьківських обов’язків  ******, 02.10.1991 року народження, ****** 27.03.1992 року народження відносно дітей  ******, 26.08.2006 року народження, ******, 22.01.2008 року народження,  ******, 12.10.2012 року народження, ******, 12.04.2015 року народження.

 

2.Вважати неналежним стан виконання батьківських обов'язків *******, 22.12.1984 року народження, ******, 19.10.1990  року народження відносно дитини *******, 25.03.2011 року народження.

 

3.Вважати  неналежним  стан  виконання  батьківських  обов’язків  гр. ******,  19.08.1993 року народження відносно   малолітнього  сина  *******, 28.01.2015 року  народження та ****** 28.04.2016 року народження.

 

4. Вважати неналежним стан виконання батьківських обов’язків гр.. ******* 29.02.1968 року народження відносно своєї неповнолітньої дочки  ***** 01.07.1999 року народження.

 

5.Вважати за доцільне подальше перебування дітей  згідно пункту 1-4 на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації як діти, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

6.Надати гр.  ****** та ******; гр.. ****** та *******; гр. ******* ; гр. ****** в   термін  до 30 серпня 2017 року  для  покращення стану виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей   створення належних умов для їх проживання, розвитку та зобов¢язати їх :

 

     - піклуватися про здоров’я дітей, їх фізичний, духовний та моральний розвиток, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей;  

 

- до 30 серпня 2017 року привести в належний санітарний стан житлове приміщення для проживання дітей;

- змінити спосіб життя та покращити особисту поведінку, в тому числі і по відношенню до дітей.

 

7.Про стан виконання даного рішення заслухати на засіданні     виконавчого комітету у  вересні місяці 2017 року.

 

8.Копію  даного рішення направити в Службу у справах дітей Сторожинецької  районної державної адміністрації.  

 

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  відповідальну особу по роботі з неповнолітніми  Кожолянко С.П.

 

          Сільський голова                           В.Тодеренчук

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№ 23                                                                                від 10 лютого 2017 року

 

Про  передачу  у власність

ПАТ ЕК  «Чернівціобленерго»

трансформаторної підстанції та ліній

електропередач розташованих на території

Великокучурівської сільської ради.

 

  Розглянувши  заяви громадян: Гнатюка В.І., Білика В.Д., про прийняття   на баланс сільської ради  ТП – 541 потужністю 160 кВ, ПЛ – 0,4 кВ від ТП 541 в селі Снячів, вулиця Березова; ТП – 794 ,  ПЛ – 0,4 кВ від ТП - 794 яка розташована в селі Великий Кучурів (Гілвиків горб) з подальшою передачею  у власність ПАТ ЕК «Чернівціобленерго», з метою  покращення обслуговування трансформаторних підстанцій, ліній електропередач, які знаходяться на балансі сільської ради  та розташованих на території  Великокучурівської  сільської ради  і передачі їх власність ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» , керуючись    статтею  31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,  

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. Прийняти на баланс Великокучурівської сільської ради з подальшою передачею  у власність ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» для обслуговування  наступну електропідстанцію та повітряні лінії, які розташовані на території Великокучурівської сільської ради, а саме: ТП – 541 потужністю 160 кВ, ПЛ -0,4 кВ від ТП 541 яка розташована в селі Снячів вулиця Березова.

 

2. Прийняти на баланс Великокучурівської сільської ради з подальшою передачею  у власність ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» для обслуговування  наступну електропідстанцію та повітряні лінії, які розташовані на території Великокучурівської сільської ради, а саме: ТП – 794 ,  ПЛ – 0,4 кВ від ТП - 794 яка розташована в селі Великий Кучурів (Гілвиків горб).

 

3. ПАТ ЕК «Чернівціобленерго»  скласти  договір та акти прийому – передачі.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана.

 

         Сільський голова                                            В.Тодеренчук

 

         Погоджено

         Юрисконсульт                                                 С.Іонуц

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь