A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

Листопад 2017

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙННУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

    РІШЕННЯ

 

№   92                                                                     від   10   листопада    2017 року

 

Про  роботу  адміністративної  комісії

при  виконавчому комітеті Великокучурівської

 сільської ради за  2017 рік

 

Заслухавши  інформацію  голови адміністративної комісії  при виконавчому комітеті Великокучурівської сільської ради Сушинського В.О. щодо стану роботи адміністративної комісії за 2017 рік, виконавчий комітет сільської ради відмічає, що адміністративна комісії в своїй  практичній роботі керується відповідними документами, рішеннями та розпорядженнями вищестоящих органів державної влади.

     Так за 2017 рік адміністративною комісією було розглянуто  198  справ про адміністративні правопорушення, а саме: про порушення паспортного режиму – 159,  про порушення правил громадського порядку, про порушення термінів реєстрації народження дітей – 10, неправдивий виклик  спец служб – 20 та інші.  На всіх громадян накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу  та попереджено внаслідок чого до сільського бюджету надійшло 10302,00 гривень.

     Проте в роботі адміністративної комісії мають місце суттєві недоліки та упущення, а саме: в своїй практичній роботі адміністративна комісія проводить недостатню роботу по роз’ясненню нині діючого законодавства серед громадян села,  не в повній мірі аналізуються причини та умови, які спричиняють вчиненню правопорушень громадянами села , керуючись  п. п. 4  п. «б»  ст. 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію  голови адміністративної комісії Сушинського Василя Олександровича «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому  Великокучурівської сільської ради за 2017 рік» взяти до відома.

 

2. Роботу адміністративної комісії по розгляду справ  про адміністративні правопорушення за звітний період вважати задовільною.

                                                             

3. Зобов'язати  голову  адміністративної комісії  Сушинського В.О.:

 

3.1. В своїй  практичній роботі керуватися  нормативними документами, рішеннями та постановами вищестоящих органів державної виконавчої влади.

 

3.2. Не допускати випадків порушень строків розгляду справ  про адміністративні правопорушення.

 

3.3. Постійно працювати над узагальненням причин та умов, які породжують  правопорушення.

 

3.4. Активізувати роботу по виявленню порушень пов’язаних з засміченням території громади, складати протоколи та направляти їх для розгляду адмінкомісією.

 

3.5. Вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо адміністративних правопорушень на сторінках офіційного сайті сільської ради та в засобах масової інформації.

 

3.6. Періодично висвітлювати результати розгляду протоколів про адміністративні правопорушення на офіційному сайті сільської ради, в засобах масової інформації.

                                                          

4. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.Галана.

 

 

 

 

Сільський голова                              В.Тодеренчук

 

 

 

 

              Погоджено

             Юрисконсульт

              сільської ради                                       С.Іонуц               

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу адміністративної комісії

при виконавчому комітеті Великокучурівської

 сільської ради за 2017 рік.

 

            Адміністративна комісія при виконкомі Великокучурівської сільської ради  у своїй роботі керується безпосередньо Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно – правовими документами, які стосуються роботи адміністративної комісії. Таким  чином робота комісії здійснюється на засадах законності та прозорості. Рішення комісії виносяться спільним обговоренням з усіма членами адміністративної і завжди є обґрунтованими.

      Засідання адміністративної комісії проводяться у міру надходження протоколів про адміністративні  правопорушення. Адміністративна комісія розглядає справи  про адміністративні правопорушення, зазначені в статті 218 КУпАП.

            Підставою для розгляду справи про адміністративне правопорушення є протокол про адміністративне правопорушення, складений у встановленому законом порядку уповноваженою на те посадовою особою, посадовими особами уповноваженими виконавчим комітетом сільської ради іншими особами відповідно до статті 255 КУпАП. Справи розглядаються у строк, передбачений статтею 277 КУпАП. За вчинення правопорушень адміністративна комісія може застосовувати такі адміністративні стягнення як попередження та штраф. У разі застосування стягнення у вигляді штрафу, він повинен бути сплачений особою правопорушником у 15 денний термін з дня вручення йому постанови про накладення штрафу. У разі несплати правопорушником штрафу у строк передбачений статтею 307 ч.1 КУпАП, постанова  про накладання штрафу надсилається до відділу державної виконавчої служби для примусового  виконання. Де в порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу. Постанова про накладення штрафу, за якою стягнення штрафу проведено повністю, з відміткою про виконання повертається органові (посадовій особі), який виніс постанову.

           Протягом звітного періоду на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великокучурівської сільської ради було складено 198 адміністративних протоколів, з них:

- порушення паспортного режиму  - 132;

- несвоєчасна реєстрація місця проживання та втрата паспорта – 27;

- несвоєчасна реєстрація новонародженої дитини – 10;

- доведення неповнолітнього до стану сп’яніння – 2;

- недотримання тишини  - 1;

- розливання спиртного на робочому місці – 1;

- порушення землекористувачами правил утримання земельних ділянок          прилеглих до автошляхів                                   -  3;

- порушення правил утримання собак               - 1;

- порушення правил торгівлі                              - 1;

           За результатами розгляду протоколів про адміністративні правопорушення  було винесено 198 постанов про накладання адміністративного стягнення у виді штрафу на загальну суму  10302 грн.

         Постанови адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення у виді штрафу повинні виконуватися правопорушниками в добровільному порядку. У 2017 році в добровільному порядку виконано всі постанови адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу. Справи про адміністративне правопорушення розглядаються за місцем проживання особи правопорушника.

         У порівняні з минулими роками, впродовж останніх трьох років спостерігається значне збільшення кількості протоколів про адміністративні правопорушення, які  надійшли на розгляд адміністративної комісії, перш за все пов’язано що тепер одна адміністративна комісія після утворення об’єднаної територіальної громади і  тому збільшилось кількість протоколів.

        На завершення своєї доповіді хочу попросити членів виконавчого комітету проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади про адміністративні правопорушення що дасть змогу зменшити кількість правопорушників, надіюся на Вашу допомогу і порозуміння.

 

 

 Голова адміністративної комісії                              В.О.Сушинський

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  93                                                                    від   10 листопада     2017  року

 

Про  реєстрацію  громадян

 

Розглянувши  заяви громадян: Апрінцева С.О., Балахтар А.О.,  Бойчук С.А., Віклюк М.Д., Гнат С.М., Гумеюк О.М., Дремлюги М.Д., Дубей І.С., Корольова М.В., Козьмич Г.М., Кухлій М.І., Мойси С.В., Половика А.Я., Руснак С.Г., Сушинської М.К., Тарновецького І.С., Українець С.Я., Хруник Р.В., Феоктистова О.О., Чобан О.А., Штефчук О.І., Щупачиснької А.В., Церковного О.І., Якобчука Д.В.(додаються) про реєстрацію їх на постійне проживання в населених пунктах сільської ради, згідно документів про право власності на житловий будинок (додаються), керуючись  п. п. 2 п. «б»  ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»,   

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Зареєструвати   громадянку Апрінцову Віталію Віталіївну разом з малолітніми дітьми      у   житловий  будинок,  який  знаходиться  в селі  Великий Кучурів, вулиця Миколайчука І.,   будинок  13,    власником якого являється громадянин  Апрінцев Сергій Олександрович, що належить йому  на   підставі   свідоцтва про право власності на нерухоме майно    від   02.07.2014   року (додається).

 

2.Зареєструвати   громадянина Герасименко Юрія Володимировича  разом з  дітьми Герасименко Оксаною Юрівною та Герасименко Іриною Юріївною    у    житловий  будинок, який  знаходиться в  селі   Годилів,  вулиця Святкова,  будинок 50,  що належить громадянці Балахтар Анжела Олександрівна  на підставі витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 29.11.2016 року.(додається).

 

3.Зареєструвати  громадянку Бойчук Людмилу Миколаївну     у    житловий  будинок, який  знаходиться в селі Великий Кучурів,  вулиця Тетеріна,   будинок  45,  що  належить   громадянину Бойчук Сергію Анатолійовичу   на  підставі    договору купівлі – продажу житлового будинку  від   04.04.2007 року    (додається).

 

4.Зареєструвати  громадянку  Попову Тетяну Павлівну разом з малолітнім сином Віклюк Сергієм Сергійовичем    у   житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Трояндова    будинок № 1,  що належить громадянці Віклюк Марії Дмитрівні  на підставі  витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від 21.06.2017 року  (додається).

 

5.Зареєструвати  громадянку Мойсюк Наталію Дмитрівну   разом з сином Чобан Богданом Миколайовичем 24.04.2006 р.н.    у   житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Рильського М.   будинок  11, що належить громадянці Гнат Світлані Мірчівні  на підставі свідоцтва про право  власності на нерухоме майно від   27.12.2010 року (додається).

 

6. Зареєструвати  громадянку Гуменюк Оксану Миколаївну   разом з двома малолітніми дітьми Гуменюк Анастасією Валентинівною  та Гуменюк Ніколь Валентинівною   у власний житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Сосюри Володимира   будинок  3-А, що належить ій на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   24.02.2017 року (додається).

 

7. Зареєструвати  громадянина Дремлюгу Максима Денисовича    у власний    житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Годилів  вулиця Вишнева   будинок  3, що належить йому на підставі договору купівлі – продажу житлового будинку  від   05.04.2013 року (додається).

 

8. Зареєструвати  громадянку Петровську Діану Дмитрівну   разом з двома малолітніми дітьми  Дубей Олександрою Іванівною та Дубей Владиславою Іванівною    у   житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Миколаївська   будинок  49, що належить громадянину Дубей Івану Степановичу  на підставі договору дарування житлового будинку  від   02.02.2015 року (додається).

 

9. Зареєструвати  громадянку Корольову Яну Костянтинівну   разом з дочкою  Корольовою Анастасією Максимівною   у   житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Хмельницького Б.  будинок  5-А, що належить громадянину Корольову Максиму Володимировичу на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від   10.05.2017 року (додається).

 

10. Зареєструвати  громадянку Козьмич Ганну Миколаївну   разом з сім'єю   у власний   житловий  будинок, який знаходиться  в селі  Тисовець  вулиця Дущак Анни   будинок  5, що належить їй на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від   30.01.2017 року (додається).

 

11.Зареєструвати  громадянку Кухлій Мар'яну Ігорівну    разом з дочкою  Кухлій Тетяною Максимівною    у власну частку  житлового  будинку який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Буковинська  будинок  15-Б, що належить їй  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   31.05.2016 року (додається).

 

12. Зареєструвати  громадянку Мойса Світлану Вікторівну     разом з дочкою  Мойса Аріанною Юріївною 10.02.2017 року    у власний  житловий  будинок який знаходиться  в селі  Годилів  вулиця Грушевського  будинок  5, що належить їй  на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно  від   10.12.2013 року (додається).

 

13. Зареєструвати  громадянку Половик Альону Миколаївну    разом з неповнолітніми дітьми: Половик Олега Анатолійовича та Половик Вікторію Анатоліївну    у  житловий  будинку який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Сагайдачного П.  будинок  32, що належить на праві приватної часткової власності громадянам Половик Альоні Миколаївні та Половик Анатолію Ярославовичу і належить їм на  підставі  свідоцтва про право власності на нерухоме майно від   21.11.2012 року (додається).

 

14. Зареєструвати  громадянку Руснак Сільву Георгіївну      у власний   житловий  будинок який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Дружби  будинок  10, що належить їй  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   27.10.2017 року (додається).

 

15. Зареєструвати  громадянку Русу Уляну Миколаївну   разом з дітьми: Русу Іваном Сільвіяновичем та Русу Анастасією Сільвіянівною   у власний  житловий  будинок  який  знаходиться   в селі  Годилів  провулок  Коновальця 2-й,   будинок  4, що належить їй  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   13.09.2017 року (додається).

 

16. Зареєструвати  громадянку Настасійчук Світлану Мірчівну      у   житловий   будинок який знаходиться  в селі  Снячів  вулиця Гагаріна  будинок  13-А, що належить громадянці Сушинській Марії Козьмівні  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   05.09.2014 року (додається).

 

17. Зареєструвати  громадянку Тарновецьку Валентину Петрівну      у   житловий   будинок який знаходиться  в селі  Тисовець  вулиця Польова  будинок  1, що належить громадянину Тарновецькому Івану Степановичу  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   12.05.2004 року (додається).

 

18. Зареєструвати  громадянку Українець Надію Михайлівну    разом з дітьми: Українець Ярославом Сергійовичем та Українець Валентином Сергійовичем; громадянку Чикову Тетяну Михайлівну    у   житловий  будинок  який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Кобилиці Лук'яна   будинок  1, що належить громадянину  Українець Сергію Ярославовичу   на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   02.10.2017 року (додається).

 

19. Зареєструвати  громадянку Глейх Людмилу Ігорівну     у   житловий  будинок який знаходиться  в селі  Годилів  вулиця Святкова,  будинок  5, що належить громадянину Хруник  Роману Васильовичу  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   30.05.2016 року (додається).

 

 20. Зареєструвати  громадянина Феоктистова Олександр Олександровича разом з дружиною Феоктистовою Сільвою Назарівною    у власний   житловий  будинок який знаходиться  в селі  Годилів  вулиця Садова,  будинок  56, що належить йому  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   02.04.2016 року (додається).

 

21. Зареєструвати  громадянку Патраніч Людмилу Іванівну    у   житловий  будинок який знаходиться  в селі  Великий Кучурів  вулиця Головна ,  будинок  158А, що належить громадянці Чобан Олесі Андріївні  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   08.09.2017 року (додається).

 

22. Зареєструвати  громадянку Штефчук Орисю Іванівну     у власний  житловий  будинок який знаходиться  в селі  Тисовець  вулиця Чапаєва ,  будинок  11-Б, що належить їй  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від   07.09.2017 року (додається).

 

23. Зареєструвати  громадянку  Боднар Анжелу Богданівну разом з дітьми Боднар Богданом Євгенійовичем та Федлей Соломію Вадиімну    у   житловий  будинок який знаходиться  в селі  Великий Кучурів вулицяВолодимира Великого,  будинок  11, що належить громадянину Щупачинська Антоніа Вадимівна  на підставі свідоцтва про право на спадщину  від   07.07.2016 року (додається).

 

24. Зареєструвати  громадянина Церковного Олега Івановича разом з сім'єю      у  власний  житловий  будинок який знаходиться  в селі  Великий Кучурів, провулок Богдана Хмельницького,  будинок  5, що належить йому на підставі договору дарування житлового будинку     від  15.07.2013 року (додається).

 

25.  Зареєструвати  громадянина Якобчука Дмитра Васильовича     у  власний  житловий  будинок який знаходиться  в селі  Тисовець, вулиця Чехова,  будинок  12-Б, що належить йому на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності     від  18.10.2017 року (додається).

 

26.Начальнику  військово-облікового столу (в.о. паспортиста) Чобан М.Н. провести  реєстрацію  громадян,  зазначених  у  п. 1- 25  цього рішення, у відповідності до чинного законодавства, відкрити на їх ім’я окремі особові рахунки  у книгах погосподарського обліку сільської ради.

 

27.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря  сільської ради  Цуркан  М.І.

 

Сільський голова                                   В.Тодеренчук

                  

 

 

                     Погоджено

                    Юрисконсульт                                      С.Іонуц

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  94                                                                           від 10 листопада  2017 року     

                                                                   

Про  присвоєння окремої

поштової  адреси об’єктам

нерухомого майна.

 

Розглянувши заяви  громадян:  Варварюка В.П., Гнатюка В.І., Лунгул В.В., Мельника А.І., Смагула Є.В., Сушинської С.В., Сульженко В.А., Цуркана Л.Г., Якубенко В.П.   (додаються) про присвоєння окремої поштової адреси  об’єктам нерухомості, які розташовані на території сільської ради,  відповідно до Порядку найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших споруд розташованих на території населених пунктів Великокучурівської сільської ради затвердженого рішенням ІХ сесії VІІ скликання № 185-09/2017 від 29 червня 2016 року керуючись п.п. 5 п. “б” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. 14  Закону  України  «Про  основи  містобудування»,  ДБН 360-92 «Планування і забудова міських і сільських поселень»,  з метою впорядкування  нумерації  будівель, земельних ділянок,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. Присвоїти  поштову адресу земельній ділянці,   що розташована в селі Годилів  вулиця В.Чорновола,  № 6  Сторожинецького району Чернівецької області,  власником якої  являється  Варварюк Василь Петрович.

 

2. Присвоїти  окрему поштову адресу житловому будинку,   що розташований в селі Великий Кучурів  вулиця Джерельна, будинок № 8  Сторожинецького району Чернівецької області,  власником якого  являється  Гнатюк Віктор Ілліч.

 

3. Присвоїти   окрему поштову адресу  житловому будинку літ. «Е», загальною площею 163.10 кв.м.. в тому числі 66.30 кв.м.. огорожа № 2-3 що розташоване в селі Годилів  Сторожинецького району Чернівецької області вулиця Центральна,  № 11-Б, співвласниками якого  являються Лунгул Василина Василівна та Лунгул Роман Русланович.

 

3.1.Залишити окрему поштову адресу  житловому будинку літ. «А», загальною площею 50.80 кв.м.. в тому числі житловою площею 35.40 кв.м.. літня кухня літ. «Б». сарй літ. «В». вбиральня літ.»Д». криниця № 1 що розташоване в селі Годилів    Сторожинецького району Чернівецької області вулиця Центральна,  № 11, власником якої  являється Лунгул Дмитро Русланович.

 

4. Присвоїти   окрему поштову адресу житловому будинку, що розташований в селі Великий Кучурів, вулиця Д.Ончуленка, 19-А Сторожинецького району Чернівецької області  власником якого  являється  Мельник Андрій Іванович.

 

5. Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці площею 0,0332 га, кадастровий номер 7324582000:03:001:3809 що розташована в селі Годилів, вулиця Коновальця № 2  Сторожинецького району Чернівецької області, власником якої  являється  Смагул Євген Володимирович.

 

6. Присвоїти   окрему поштову адресу 38/100 ідеальної частки будинковолодіння з господарськими будівлями і спорудами та складається з житлового будинку літ. «Б», літньої кухні з підвалом літ. «В», входу в підвал літ. «Вх», сараю літ. «І», сарю літ. «Д», вбиральні літ. «Е», крім того  ½  - криниці №1, вигрібної ями № 2,  огорожі № 3,  огорожі № 4, воріт № 5 що розташоване в селі Великий Кучурів   Сторожинецького району Чернівецької області провулок Володимира Бузенка,  № 18-А, власником якої  являється Сушинська Світлана Василівна.

 

6.1.Залишити окрему поштову адресу за 62/100 ідеальної частки будинковолодіння  з господарськими будівлями і спорудами та складається з житлового будинку літ. «А», навіс літ. «Ж», вигрібна яма

 № 2, крім того ½ криниці  №1, огорожі № 3,4, воріт № 5 що розташоване в селі Великий Кучурів   Сторожинецького району Чернівецької області провулок Володимира Бузенка,  № 18, власником якої  являється Бузенко Ганна Василівна.

 

7. Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці площею 0,08 га, кадастровий номер 7324582000:01:001:1282 що розташована в селі Годилів, провулок Грушевського № 11  Сторожинецького району Чернівецької області , власником якої  являється  Сульженко Віталій Анатолійович.

 

8. Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці площею 0,531 га, кадастровий номер 7324588700:01:005:0150 що розташована в селі Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області вулиця Підлісна,  № 13-Г, власником якої  являється  Цуркан Лідія Георгіївна.

 

9. Присвоїти   окрему поштову адресу земельній ділянці площею 0,1000 га, кадастровий номер 7324582000:01:001:1670 що розташована в селі Великий Кучурів, вулиця Нікітіна № 25  Сторожинецького району Чернівецької області, власником якої  являється  Якубенко Вадим Петрович.

 

 

10.Власникам об’єктів нерухомості протягом року встановити інформаційні  таблички  з  назвою вулиці, номером об’єкта нерухомості  згідно  затвердженого  зразка

 

11.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Цілюк А.Д.

 

Сільський голова                       В.Тодеренчук

 

 

                          Погоджено

                          Юрисконсульт                             С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

№  95                                                                   від  10 листопада    2017  року

 

Про  розгляд  заяв  громадян

щодо надання  матеріальної

допомоги

 

Розглянувши заяви громадян: Гайна І.М., Колісника В.І.  (додаються)  про надання  матеріальної допомоги,   керуючись   п. п. 6 п. «б» ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України,  враховуючи  обставини, що склалися, з метою соціального захисту громадян,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Надати громадянину Гайна Івану Миколайовичу  за  рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову допомогу в сумі 600,00 (шістсот) гривень на поховання сина  Гайна Андрія Івановича 21.061979 року народження, який помер 07 серпня 2017 року у працездатному віці, але на день смерті не працював.

 

2.Надати  громадянину Коліснику Віктору Івановичу  за  рахунок  коштів  сільського  бюджету  одноразову  грошову допомогу  в сумі 600,00 (шістсот)  гривень  на  поховання  батька  Колісника Івана Назаровича 25.01.1960  року народження, який  помер  08 листопада 2017  року у працездатному віці, але на день смерті не працював.

 

3.Головному  бухгалтеру  Піцу Н.Л. здійснити виплату грошової допомоги  громадянам, зазначеним у п. 1-2 цього рішення,  при наявності в сільському бюджеті коштів, передбачених у видатках на соціальний  захист  населення.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Тодеренчука В.М.

 

Сільський голова                                           В. Тодеренчук

Погоджено

юрисконсульт                                                  С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  96                                                                        від   10 листопада   2017  року  

                                                                      

 

Про  надання дозволу на розміщення

зовнішньої  реклами

 

Розглянувши  заяву  громадянина:  Беженаря М.Д. (додається)  про  надання дозволу на розміщення  зовнішньої реклами за адресою село Великий Кучурів, вулиця Головна,53,   керуючись ст..140,146 Конституції України, підпунктом 13 п. »а»   ст. 30,  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ч. 1 ст.16 Закону  України «Про рекламу», п.19, 20 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067, п. 4.12., 4.13. Правил розміщення зовнішньої реклами на території Великокучурівської сільської ради затверджених рішенням  Х сесії VII скликання Великокучурівської сільської ради  № 277-10/2016 від 27 вересня             2016 року ,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Дати дозвіл фізичній особі – підприємцю Беженарю Мірчі Дмитровичу на розміщення зовнішньої реклами у вигляді одностороннього малогабаритного рекламного щита розміром 1,4 х 4 м по вулиці Головній, 53-Ф села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

2.Юрисконсульту сільської ради С.Іонуц видати фізичній особі – підприємцю Беженарю М.Д. дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за вищезазначеною адресою терміном на 5 років відповідно договору.

 

3.Фізичній особі – підприємцю Беженарю М.Д. розмістити зовнішню рекламу відповідно до дозволу та схеми, підтримувати її належний естетичний та технічний стан, забезпечити маркуванням встановленої форми. По закінченню терміну дії дозволу та договору  демонтувати зовнішню рекламу та привести місце її розміщення у належний стан або продовжити їх термін дії.

4.Контроль  за  виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана.

 

            Сільський голова                                        В.Тодеренчук       

 

 

            Погоджено

            юрисконсульт                                             С.Іонуц  

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

№ 97                                                                             від 10 листопада  2017 року

 

Про   зняття з обслуговування соціальним

робітником по обслуговуванню одиноких

престарілих громадян на дому.

 

Заслухавши інформацію начальника відділу соціального захисту сільської ради Д.В.Губка  (додається) щодо зняття з обслуговування соціальними робітниками по обслуговуванню одиноких престарілих громадян на дому та  у зв’язку з виявленням близьких працездатних родичів, керуючись   статтею  34  Закону України  »Про місцеве самоврядування в Україні », Постановою Кабінету Міністрів України № 1417 від 29.12.2009 року із змінами «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. Зняти з обслуговування наступних громадян:

1.1. Глушко Вероніку Василівну – жительку села Снячів;

1.2. Маковій Акіліну Василівну – жительку села Снячів;

1.3. Морошан Віктора Васильовича – жителя села Снячів;

1.4.Тодераш Марію Іванівну – жительку села Снячів;

1.5. Цікал Катерину Дмитрівну – жительку села Снячів.

 

2. Доручити начальнику відділу соціального захисту населення сільської ради  Губка Д.В.  розірвати договір  «Про надання соціальних послуг» з громадянами, згідно даного рішення.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  сільського голови І.Галана.

 

 

Сільський голова                       В.Тодеренчук

 

                       Погоджено

                        Юрисконсульт                             С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ  

 

№  98                                                                            від 10 листопада  2017 року

 

Про  затвердження актів обстеження

зелених насаджень та видачу ордера

на знесення дерев.

 

Розглянувши акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню  у зв'язку з досягненням вікової межі(додається) , відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045,  

  

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ  ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити акти обстеження зелених насаджень від 30.10.2017 року,  31.10.2017 року,

 

2. Дозволити старості села Снячів Ващук Світлані Дмитрівні   знести зелені насадження в кількості 4 (чотири) тополі по вулиці Шевченка,  села Снячів, згідно з актом обстеження зелених насаджень від 30 жовтня  2017 року, без сплати відновної вартості у зв'язку з досягненням вікової межі та аварійної загрози проїжджої частини вулиці Шевченка села Снячів.

 

3. Дозволити громадянці  Перчик Веронії Назарівні  жительці  села Снячів знести зелені насадження  в кількості 1 (один)   дуб, так як він був пошкоджений блискавкою і становить загрозу для людей та тварин  по  вулиці  Молодіжній  села Снячів згідно з актом обстеження зелених насаджень від 31 жовтня  2017 року, без сплати відновної вартості .

 

4.  Дозволити громадянину  Мінтенко Спартаку Спартаковичу  жителю  села Великий Кучурів знести зелені насадження  в кількості 8 (вісім)   ясенів, так  як вони досягли вікової межі і створюють небезпеку для житлових будинків і пішоходів у зв’язку з падінням сухих гілок  по  вулиці  Молодіжній  села Снячів згідно з актом обстеження зелених насаджень від 30 жовтня  2017 року, без сплати відновної вартості .

 

5. Голові комісії по обстеженню зелених насаджень Галану І.Д. видати ордера на знесення дерев згідно пунктів 2-4 даного рішення.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голову Галана І.Д.

  

                Сільський голова                                     В.Тодеренчук

 

                             Погоджено:

                             Юрисконсульт                                        С.Іонуц

                                                                                 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

№  99                                                                        від   10 листопада   2017  року  

                                                                      

 

Про  розгляд  листа Головного

територіального управління юстиції

у Чернівецькій області  про надання

дозволу на розміщення інформації

по проекту «Я МАЮ ПРАВО»

 

Розглянувши  лист Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області № 06.1-04/1438 від 13.09.2017 року (додається) про надання дозволу на розміщення інформації по реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО»,   керуючись ст.140,146 Конституції України, підпунктом 13 п. »а»   ст. 30,  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ч. 1 ст.16 Закону  України «Про рекламу», п.19, 20 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067, п. 4.12., 4.13. Правил розміщення зовнішньої реклами на території Великокучурівської сільської ради затверджених рішенням  Х сесії VII скликання Великокучурівської сільської ради  № 277-10/2016 від 27 вересня  2016 року ,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Надати дозвіл Головному територіальному управління юстиції у Чернівецькій області безкоштовно розмістити на стендах для оголошень на території Великокучурівської сільської ради інформацію про реалізацію просвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО».   

 

2.Юрисконсульту сільської ради С.Іонуц повідомити Головне управління юстиції у Чернівецькій області про прийняте рішення.

 

3.Контроль  за  виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана.

 

            Сільський голова                                        В.Тодеренчук       

 

 

 

            Погоджено

            юрисконсульт                                             С.Іонуц                 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

№  100                                                                           від  10 листопада  2017  року

 

Про   перезакріплення одиноких проживаючих

громадян за соціальними робітниками ,

 які знаходяться  на обслуговуванні

у відділі соціального захисту населення  виконавчого

комітету Великокучурівської сільської ради

 

 У зв’язку із вакансією соціального робітника по обслуговуванню одиноких проживаючих громадян  в селі Снячів, які знаходились на обслуговуванні у відділі соціального захисту населення виконавчого комітету Великокучурівської сільської ради, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Закріпити за соціальним робітником по обслуговуванню на дому Войтку Галиною Миколаївною наступних підопічних:

 

1.1. Кречуняк Леонтіну Гаврилівну – жительку села Снячів;

1.2. Дам'ян Вероніку Дмитрівну – жительку села Снячів.  

 

2.Закріпити за соціальним робітником по обслуговуванню на дому Онуляк Зореславою Василівною наступних підопічних:

 

2.1. Кречуняка Івана Леонтійовича – жителя села Снячів;

2.2. Єреміцу Олену Василівну – жительку села Снячів.  

 

  3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту населення  виконавчого комітету сільської ради Губка Д.В.

 

            Сільський голова                                      В.Тодеренчук

 

            Погоджено

            Юрисконсульт                                          С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ  

 

№   101                                                                          від  10 листопада  2017  року

 

Про   розгляд  листа  служби у справах

дітей  Сторожинецької  районної  

державної  адміністрації « Про захист прав

дітей з сім'ї Гуздельської Ю.В. 1993 р.н. ».

 

Розглянувши  лист  служби  у  справах  дітей Сторожинецької  районної  державної адміністрації № 1416/17.03-08 від 23.10.2017 року про стан виконання Гуздельською Юлією Володимирівною, 19.08.1993 року народження  своїх батьківських обов’язків  відносно дітей Гуздельського Богдана Миколайовича, 28.01.2015 р.н.,  Гуздельського Юрія Івановича, 28.04.2016 р.н. розглянувши  акти обстеження  житло – побутових умов (додаються), взявши до уваги   рішення Опікунської ради, керуючись  п.п. 2 п. «б» ст. 34 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 150, 155, 164, 170  Сімейного  кодексу України,  Цивільним  кодексом  України,

   

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ  ВИРІШИВ:

 

1.Вважати  неналежним  стан виконання батьківських обов’язків  Гуздельською Юлією Володимирівною, 19.08.1993 року народження,  відносно своїх дітей   Гуздельського Богдана Миколайовича, 28.01.2015 року народження. Гуздельського Юрія Івановича, 28.04.2016 року народження.

 

2.Вважати за доцільне подальше перебування дітей  згідно пункту 1 на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації як діти, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

3.Надати гр. Гуздельській Юлії Володимирівні  в   термін  до 30 грудня 2017 року  для  покращення стану виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей   створення належних умов для їх проживання, розвитку та зобов¢язати їх:

 

     - піклуватися про здоров’я дітей, їх фізичний, духовний та моральний розвиток, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей;  

 

- до 30 грудня 2017 року привести в належний санітарний стан житлове приміщення для проживання дітей;

- змінити спосіб життя та покращити особисту поведінку, в тому числі і по відношенню до дітей.

 

4.Про стан виконання даного рішення заслухати на засіданні     виконавчого комітету у  січні місяці 2018 року.

 

5.Копію  даного рішення направити в Службу у справах дітей Сторожинецької  районної державної адміністрації.  

 

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  відповідальну особу по роботі з неповнолітніми  Губка Д.В.

 

 

 

 

 

 

          Сільський голова                              В.Тодеренчук

 

 

 

 

                           Погоджено

                           Юрисконсульт                                   С.Іонуц

      

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

№  102                                                                          від 10 листопада  2017 року

 

Про розгляд листа Чернівецького

професійного ліцею автомобільного

сервісу щодо повернення до навчання

жителя села Великий Кучурів  Багрія І.І.

 

Розглянувши  лист  Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу  від 01.10.2017 року № 255 (додається)  про сприяння у поверненні до навчання жителя села Великий  Кучурів неповнолітнього Багрія Івана Івановича 19.01.2000 року народження для отримання спеціальності та здобуття дитиною повної загальної середньої освіти,  керуючись вимогами Сімейного кодексу України, Цивільного кодексу України, у відповідності до п.п. 2 п. «б» ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації опікунської ради (додаються), виключно в інтересах дітей,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1. Зобов'язати громадян Багрія Івана Дмитровича та Багрій Настасію Петрівну  жителів села Великий Кучурів належним чином піклуватися про здоров'я  своїх дітей, їх фізичний, духовний та моральний розвиток, забезпечити здобуття ними повної середньої освіти.

 

2. Попередити громадян Багрія Івана Дмитровича та Багрій Настасію Петрівну про недопустимість ухилення від виконання батьківських обов’язків відносно своїх неповнолітніх дітей та зобов’язати вищевказаних батьків негайно направити свого сина Багрія Івана Івановича 19.01.2000 року народження  на навчання у Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу.

 

3. Попередити громадян Багрія Івана Дмитровича та Багрій Настасію Петрівну що в разі  ігнорування виконання даного рішення, розглядатиметься питання про доцільність позбавлення їх батьківських прав відносно неповнолітніх дітей.    

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відповідальну особу по роботі з неповнолітніми Д. В.Губка  та голову опікунської ради Левицьку С.І.

 

 

 

 

Сільський голова                           В.Тодеренчук

 

 

 

                    Погоджено

                     Юрисконсульт                               С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

№  103                                                                           від   10 листопада  2017  року

 

Про  встановлення  режиму  роботи

 підприємств, установ та організацій,

закладів торгівлі, що розташовані на

території Великокучурівської сільської ради.

 

Розглянувши  заяву громадянки: Іонуц А.М., (додається) про  встановлення   режиму роботи перукарні та масажного кабінету в селі Снячів по вулиці Головній,3 що розташоване на території Великокучурівської сільської ради, керуючись  п. п. 4 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Встановити  режим  перукарні та масажного кабінету  який знаходиться в суборенді громадянки Іонуц Аліни Миколаївни, що знаходиться за адресою:   село  Снячів  вулиця  Головна, 3,  щоденно з  10 – 00  години  до  18 - 00  години,  без обідньої  перерви,  без вихідних.  

 

2.Попередити гр. Іонуц А.М.,   про відповідальність щодо  забезпечення  дотримання  громадського  порядку  в будівлях  та на прилеглій до нього території.

 

3.Зобов'язати  громадянку  Іонуц А.М.,   дотримуватись санітарних та інших вимог у відповідності  до  чинного  законодавства.

 

4.Контроль  за виконанням даного рішення покласти на  заступника сільського голови І.Галана.

 

 

Сільський голова                                      В.Тодеренчук

 

                 Погоджено

                 Юрисконсульт                                           С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  104                                                                       від  10 листопада   2017  року    

                                                                    

Про  зміну поштової адреси та заміну

існуючих документів на  житлові та нежитлові,      

 господарські будівлі та споруди.

 

 

Розглянувши заяву громадянин : Годованчук Р.Н., Кіщук М.І., Лучин В.Г., Моравської Г.І.,  Тивилик Г.В., Якобчук М.В.  (додаються) про зміну поштової адреси господарства, у зв’язку з допущеною помилкою  при видачі свідоцтва про право власності на житловий будинок, керуючись п.п. 5 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Годованчук Родіка Назарівна  з поштової адреси: село Годилів вулиця Глібова, буд.39 на адресу: село Годилів  вулиця Глібова, .№ 39-А  кадастровий номер земельної ділянки 7324582000:01:001:4186 площею 0,0298 га та земельній ділянці площею 0,0843 га кадастровий номер 7324582000:01:001:4185 село Годилів, вулиця Глібова, № 39-Б.

 

2. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Кіщук Марія Іванівна з поштової адреси: село Годилів вулиця Головна, буд.16 на адресу: село Годилів  вулиця Центральна, буд.№ 20.

 

3. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянин Лучин  Валерій Георгійович з поштової адреси: село Великий Кучурів  провулок Фрунзе,4-й, буд.3 на адресу: село Великий Кучурів  провулок Фрунзе,4-й, буд.№ 3-А.

 

4. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Моравська Галина Ігнатівна з поштової адреси: село Снячів вулиця 8-го Березня, буд.7 на адресу: село Снячів  вулиця 8-го Березня, буд.№ 19.

 

5. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянин Тивилик  Георгій Васильович з поштової адреси: село Великий Кучурів  вулиця Гагаріна, буд.6 на адресу: село Великий Кучурів  вулиця Поповича буд.№ 8.

 

6. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Якобчук Марія Василівна з поштової адреси: село Тисовець вулиця Ватутіна буд.7 на адресу: село Тисовець  вулиця Ватутіна, буд.№ 7-А

 

7.Власникам об’єкта нерухомості замінити правові документи на житловий будинок та господарські будівлі і споруди, зазначений у п. 1 - 6, відповідно до цього рішення.

 

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Цілюк А.Д.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

 

 

                    Погоджено

                    Юрисконсульт                                    С.Іонуц

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  104                                                                       від  10 листопада   2017  року                                                                        

 

Про зміну поштової адреси та

заміну існуючих правових

документів на житловий будинок.

 

Розглянувши заяву громадянки  Кіщук М.І. (додається) про зміну поштової адреси господарства, у зв’язку з допущеною помилкою  при видачі свідоцтва про право власності на житловий будинок, керуючись п.п. 5 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Кіщук Марія Іванівна з поштової адреси: село Годилів вулиця Головна, буд.16 на адресу: село Годилів  вулиця Центральна, буд.№ 20

 

2.Громадянці Кіщук Марії Іванівні  замінити правові документи на житловий будинок та господарські будівлі і споруди, зазначений у п. 1, відповідно до цього рішення.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Цілюк А.Д.

 

 

 

Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  104                                                                       від  10 листопада   2017  року                                                                        

 

Про зміну поштової адреси та

заміну існуючих правових

документів на житловий будинок.

 

Розглянувши заяву громадянин : Годованчук Р.Н., Кіщук М.І., Лучин В.Г., Моравської Г.І.,  Тивилик Г.В., Якобчук М.В.  (додаються) про зміну поштової адреси господарства, у зв’язку з допущеною помилкою  при видачі свідоцтва про право власності на житловий будинок, керуючись п.п. 5 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Годованчук Родіка Назарівна  з поштової адреси: село Годилів вулиця Глібова, буд.39 на адресу: село Годилів  вулиця Глібова, .№ 39-А  кадастровий номер земельної ділянки 7324582000:01:001:4186 площею 0,0298 га та земельній ділянці площею 0,0843 га кадастровий номер 7324582000:01:001:4185 село Годилів, вулиця Глібова, № 39-Б.

 

2. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Кіщук Марія Іванівна з поштової адреси: село Годилів вулиця Головна, буд.16 на адресу: село Годилів  вулиця Центральна, буд.№ 20.

 

3. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянин Лучин  Валерій Георгійович з поштової адреси: село Великий Кучурів  провулок Фрунзе,4-й, буд.3 на адресу: село Великий Кучурів  провулок Фрунзе,4-й, буд.№ 3-А.

 

4. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Моравська Галина Ігнатівна з поштової адреси: село Снячів вулиця 8-го Березня, буд.7 на адресу: село Снячів  вулиця 8-го Березня, буд.№ 19.

 

5. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянин Тивилик  Георгій Васильович з поштової адреси: село Великий Кучурів  вулиця Гагаріна, буд.6 на адресу: село Великий Кучурів  вулиця Поповича буд.№ 8.

 

6. Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянка Якобчук Марія Василівна з поштової адреси: село Тисовець вулиця Ватутіна буд.7 на адресу: село Тисовець  вулиця Ватутіна, буд.№ 7-А

 

7.Власникам об’єкта нерухомості замінити правові документи на житловий будинок та господарські будівлі і споруди, зазначений у п. 1 - 6, відповідно до цього рішення.

 

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Цілюк А.Д.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

 

 

                    Погоджено

                    Юрисконсульт                                    С.Іонуц

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  104                                                                       від  10 листопада   2017  року                                                                        

 

Про зміну поштової адреси та

заміну існуючих правових

документів на житловий будинок.

 

Розглянувши заяву громадянина: Лучина В.Г. (додається) про зміну поштової адреси господарства, у зв’язку з допущеною помилкою  при видачі свідоцтва про право власності на житловий будинок, керуючись п.п. 5 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Змінити поштову адресу житлового будинку та господарських будівель і споруд, власником  якого являється  громадянин Лучин  Валерій Георгійович з поштової адреси: село Великий Кучурів  провулок Фрунзе,4-й, буд.3 на адресу: село Великий Кучурів  провулок Фрунзе,4-й, буд.№ 3-А

 

2.Громадянину Лучину Валерію Георгійовичу  замінити правові документи на житловий будинок та господарські будівлі і споруди, зазначений у п. 1, відповідно до цього рішення.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Цілюк А.Д.

 

 

 

Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

№  105                                                                       від  10 листопада   2017  року                                                                        

 

Про зміну поштової адреси та

заміну існуючих правових

документів на  нежитлові будівлі.

 

Розглянувши  матеріали інвентаризації нежитлового  приміщення комунальної власності сільської ради, яке надане в оренду філії «Укрпошта» , керуючись п.п. 5 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

1.Змінити поштову адресу нежитловій будівлі, яке являється комунальною власністю сільської ради. частина якого надана в оренду філії «Укрпошта» з поштової адреси: село Годилів вулиця 28 червня, Леніна, Головна, № 77 на адресу: село Годилів  вулиця Центральна, № 81.

 

2.Заступнику сільського голови І.Галану  внести зміни у правові документи  , зазначені у п. 1, відповідно до цього рішення.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Цілюк А.Д.

 

 

Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

                  Погоджено

                  Юрисконсульт                                    С.Іонуц

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь