КАНДИДАТ НА ПОСАДУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ Гостюк А.Д.

АВТОБІОГРАФІЯ.

Я, Гостюк Андрій Дмитрович, народився 01 березня 1978 року в селі Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області. Громадянин України.

У 1985 році вступив до першого класу Тисовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

У 1993 році закінчив 9 класів Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів. В цьому ж році  вступив до десятого класу Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У 1995 році закінчив навчання у Великокучурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зразу після закінчення школи вступив до Глибоцького ПТУ  № 22 Чернівецької області, де навчався до 1996 року і здобув професію «слюсар по ремонту автомобілів».

23 травня 1997 року був призваний до лав Збройних Сил України, де прослужив до 3 листопада 1998 року.

У 2000 році був прийнятий на роботу Тисовецької сільської ради на посаду касира – рахівника , де попрацював до 2007 року.

З 2006 по 2009 рік навчався на заочній формі навчання у Чернівецькому кооперативному економіко – правовому коледжу за спеціальністю «Правознавство».

З 2006 року по даний час  обирався депутатом Великокучурівської сільської ради.

З 2014 року по даний час працюю на посаді оператора котельні ЗДО «Перлинка» Великокучурівської сільської ради.

Позапартійний, одружений.

Склад сім'ї:

дружина – Гостюк Наталія Георгіївна, 21.04.1981 року народження;

дочка       - Гостюк Валерія Андріївна, 19.06.2004 року народження;

дочка       - Гостюк Ольга Андріївна,    10.07.2007 року народження;

дочка       - Гостюк Злата Андріївна,     27.01.2015 року народження;

мати        -  Гостюк Сільва Василівна,   09.05.1952 року народження.

Місце проживання: 59052 Чернівецька область, Сторожинецький район, село Великий Кучурів, вулиця О.Кобилянської, буд.№ 7.

Не судимий.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

ГОСТЮКА АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА.

«ХТО ЧИНИТЬ УСЕ ЗА ПОРАДОЮ – У ТИХ МУДРІСТЬ»

Проживаючи у нашому селі Великому Кучурові та спілкуючись з вами, моїми односельцями, я ретельно обміркував вибір, який стоїть переді мною, і вирішив йти на вибори сільського голови, щоб поліпшити духовну та матеріальну сфери життя жителів сіл Великий Кучурів, Годилів, Тисовець, Снячів та Глибочок.

Я йду на вибори сільського голови  з конкретною ціллю – створити разом з жителями громади самодостатню об’єднану громаду , з якою можна пов’язати своє майбутнє, поламавши стару систему «кумівства» та «відкатів».

Будучи депутатом сільської ради  не одного скликання та розуміючи проблематику нашої ОТГ бачу чіткі завдання, які потрібно виконати першочергово:

1. Створити пропорційний розподіл бюджетних коштів між населеними пунктами нашої територіальної громади для нормального забезпечення всіх сіл.

2.Передбачити  в сільському бюджеті кошти на розвиток та реальну підтримку спортивних секцій та гуртків.

3. Адекватне регулювання податків з попереднім обговоренням з представниками бізнесу.

Та ще багато іншого, що потрібно зробити для процвітання громади.

І це не обіцянки перед виборами – це чіткий план дій, це те, чим повинен займатись голова громади. Працювати буду так, щоб не було соромно дивитись в очі своїм землякам, друзям та дітям. Обіцяти можна багато, але головне виконати обіцяне.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо збудувати самодостатню громаду.