Глибочок

Село Глибочок розташоване на річці Гірський Тікич. До районного центру — Сторожинця — 4 км, до обласного — Чернівців — 20 км.

Перші згадки про село датуються 1718 роком. Щодо походження назви села існує дві основі версії: від глибокої частини річки, де розташований Глибочок, або ж від роздоріжжя у центрі, яке ділить його на 4 частини — кожна належить до сусідніх сіл.

У часи Київської Русі через поселення проходила основна лінія військових укріплень — змійових валів заввишки 10-20 м, — які захищали від нападу степовиків.

Цікавою у селі є двометрова церква-вулик, яка розташована обабіч дороги Чернівці — Сторожинець.