ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІІ сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ № 105-28/2018

30 травня   2018 року                                                        село Великий Кучурів

Про передачу в оренду нерухомого майна

комунальної власності територіальної

громади Великокучурівської сільської ради

єдиним претендентам на право оренди

об’єктів комунальної власності.

Розглянувши заяви громадян:   Гермаковської А.П., Тіщенко І.А., Мінтенко О.С., Краснодемської Н.Я., (додаються) про надання в оренду частини приміщення комунальної власності Великокучурівської сільської ради, відповідно до статтей 760-763 Цивільного Кодексу України, керуючись статтями 26, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Положенням «Про порядок передачі в оренду нерухомого (рухомого) майна спільної власності територіальної громади Великокучурівської сільської ради» від 19 лютого 2016 року № 30-05/2016 із змінами, з метою ефективного використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади та враховуючи, що за результатами  вивчення попиту на  об'єкти оренди подано по одній заяві,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду нерухоме майно комунальної власності  територіальної громади Великокучурівської сільської ради єдиному претенденту Гермаковській Альоні Петрівні  на право оренди частини приміщення другого поверху Снячівської АЗПСМ в  селі Снячів по вулиці Головній,3 : другий поверх -  загальна  площа 14 кв.м., терміном на 2 (два) роки одинадцять місяців та встановити орендну плату 15грн. 40 коп  за 1 кв.м. щомісячно.

2. Передати в оренду нерухоме майно комунальної власності  територіальної громади Великокучурівської сільської ради єдиному претенденту Тіщенко Ігорю Анатолійовичу  на право оренди частини приміщення другого поверху Великокучурівської АЗПСМ в  селі Великий Кучурів по вулиці Головній,34 : другий  поверх -  загальна  площа 14,5 кв.м., терміном на 2 (два) роки одинадцять місяців та встановити орендну плату 15 грн. 40 коп.  за 1 кв.м. щомісячно.

3. Передати в оренду нерухоме майно комунальної власності  територіальної громади Великокучурівської сільської ради єдиному претенденту Мінтенко Олександру Сергійовичу  на право оренди частини приміщення другого поверху Великокучурівської АЗПСМ в  селі Великий Кучурів по вулиці Головній,34 : другий  поверх -  загальна  площа 14,5 кв.м., терміном на 2 (два) роки одинадцять місяців та встановити орендну плату  15 грн. 40 коп. за 1 кв.м. щомісячно.

4. Передати в оренду нерухоме майно комунальної власності  територіальної громади Великокучурівської сільської ради єдиному претенденту  Краснодемської  Наталії Ярославівни  на право оренди частини приміщення  Тисовецької АЗПСМ в  селі Тисовець по вулиці Пантівській,56  загальна  площа 9 кв.м., терміном на 2 (два) роки одинадцять місяців та встановити орендну плату  15 грн. 40 коп. за 1 кв.м. щомісячно.

5. Виконавчому комітетові Великокучурівської сільської ради укласти в установленому порядку договори  про передачу майна територіальної громади Великокучурівської сільської ради згідно цього рішення.

6.Контроль  за  виконанням  цього рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана  та постійні комісії сільської ради з питань  житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, містобудування та будівництва (Ю.Аксентій), з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку (С.Осипчук).

Сільський голова                          В.Тодеренчук

Погоджено