ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ  сесія  VІІ  скликання

РІШЕННЯ  №   266-20/2017

09 жовтня   2017  року                                                     село Великий Кучурів

Про  виділення коштів з сільського

бюджету на виготовлення проектної

документації із землеустрою на оформлення

права власності   на землі комунальної

власності територіальної громади.

Заслухавши інформацію сільського голови В.Тодеренчука,  про необхідність виготовлення проектної документації із землеустрою на оформлення права власності на землі комунальної власності територіальної громади, керуючись статтею  26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»,  Бюджетним кодексом України, врахувавши пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.  Виділити кошти  з сільського бюджету на виготовлення проектної документації із землеустрою на оформлення права власності на землі комунальної власності  в сумі 150 000,00грн. за рахунок перевиконання сільського бюджету за 9 місяців 2017 року.

2. Начальнику фінансово-економічного відділу сільської ради Г.Домітрюк  внести зміни в сільський бюджет до рішення сесії ХІІ сесії 7 скликання сільської ради № 370-12/2016 від 22.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік» в дохідній та видатковій частині.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансово-економічного відділу сільської ради Г.Домітрюк та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку (С.М. Осипчук ).

Сільський  голова                       В.Тодеренчук