ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ №  261-20/2017

09 жовтня   2017 року                                                          село Великий Кучурів

Про внесення змін до Регламенту

роботи Великокучурівської

сільської роботи

Керуючись  пунктом 1 частини 1 статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”,

СІЛЬСЬКА РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Внести до Розілу 2 «Організація роботи ради»   Регламенту Великокучурівської сільської ради затвердженого рішенням ІІ сесії VII скликання від 11 грудня 2015 року № 32-02/2015 «Про затвердження Регламенту Великокучурівської сільської ради» такі зміни:

1.1. Доповнити статтю 14 «Розпорядок роботи пленарних засідань Ради» наступним підпунктом:

14.5. Засідання сільської ради стенографуються, ведеться їх відео та аудіо запис, які зберігаються у виконавчому апараті сільської ради на електронних носіях та в мережі Інтернет згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана  та постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської етики, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту І.Сандуляк).

Сільський голова                                    В. Тодеренчук